Zur Navigation | Zum Inhalt
Kolejna "Opcja na zysk" dla Klientów BRE Banku PDF Drukuj Email
15.04.2008.
Ze względu na duże zainteresowanie Klientów trzyipółletnia lokatą „Opcja na zysk” oraz powodzenie pierwszej subskrypcji, BRE Bank ponownie uruchamia zapisy na ten pierwszy na polskim rynku aktywnie zarządzany produkt strukturyzowany. Subskrypcja w nowej edycji potrwa do 25 kwietnia br.

Dzięki możliwości reagowania i przesuwania aktywów lokata pozwala osiągać znaczące zyski. Dodatkowymi atutami lokaty są: gwarancja kapitału po okresie 3,5 roku oraz brak podatku od zysków kapitałowych (lokata w postaci polisy na życie i dożycie).

Produkt jest aktywnie zarządzany. Oznacza to, że w każdym momencie trwania lokaty zarządzający będzie mógł reagować na zmiany zachodzące na rynku i odpowiednio modyfikować portfel. Celem strategii jest uzyskanie w okresie 3,5 roku stopy zwrotu przewyższającej dochodowość lokat bankowych przy jednoczesnej ochronie zainwestowanego kapitału.

W skład portfela mogą wchodzić lokaty bankowe, w szczególności lokaty z wbudowanymi instrumentami pochodnymi, których bazę stanowią kursy walut, towarów, surowców, akcji i funduszy inwestycyjnych, stopy procentowe, indeksy rynku akcji, indeksy rynku nieruchomości i indeksy rynków towarowych i surowcowych. Docelowo w jego składzie znajdzie się od 5 do 8 produktów strukturyzowanych powiązanych z różnymi rynkami. Portfel Klienta będzie zarządzany przez zespół specjalistów, którzy analizują rynki na całym świecie i zarządzają portfelami aktywów płynnych.

Tak duże zainteresowanie Klientów lokatą „Opcja na Zysk” jest dla nas sygnałem, że oferowany przez BRE Bank produkt jest czymś zupełnie nowym i bardzo atrakcyjnym na polskim rynku. Aktywne zarządzanie oznacza, że wraz ze zmianami trendów będą mogły ulegać zmianie aktywa bazowe zaangażowane w instrument pochodny - np. z akcji na surowce i towary albo określone waluty – a to ma dla Klientów duże znaczenie. Lokata „Opcja na zysk” to bardzo korzystna i innowacyjna oferta, rozwiązanie, na jakie wcześniej nie zdecydowała się żadna instytucja finansowa w Polsce - mówi Marek Rybiec, zastępca dyrektora BRE Private Banking & Wealth Management.

Pomimo trudności na światowych rynkach finansowych, panującej niepewności i prognozowanych przez niektórych analityków kolejnych spadkach, odpowiednie lokowanie i inwestowanie środków finansowych pozwala na osiąganie zadowalających zysków. BRE Bank jako nowoczesna i stabilna instytucja oferuje taką możliwość swoim Klientom, niezależnie od zawirowań ekonomicznych. To prawda, że trudno jest dzisiaj przyjąć pewny scenariusz rozwoju trendów na rynku, jednak taka dywersyfikacja portfela oraz możliwość aktywnego zarządzania, jakie niesie ze sobą produkt „Opcja na zysk”, wydatnie zwiększają prawdopodobieństwo osiągnięcia satysfakcjonującego zysku.- dodaje Marek Rybiec.

Produkt skierowany jest do wszystkich Klientów Private Banking BRE Banku, którzy zainwestują co najmniej 100 tys. PLN.

źródło: Biuro Prasowe Grupy BRE Banku
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Kolejna "Opcja na zysk" dla Klientó... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora