Zur Navigation | Zum Inhalt
VISA Platinum w Noble Banku PDF Drukuj Email
19.05.2008.

platinum_noble.jpg

 

 

Noble Bank wprowadza do oferty ekskluzywną kartę kredytową VISA Platinum, inaugurując w ten sposób swoją nową linię biznesową.

 

 

 

Noble Bank zaproponował ekskluzywną kartę kredytową – VISA Platinum. Produkt ma za zadanie wyróżnić się atrakcyjnymi warunkami finansowymi i eleganckim wyglądem - dostosowanymi do wymagań klientów korzystających z usług typu private banking.

Karta Platinum w Noble Banku to nie tylko rozsądne parametry finansowe (brak opłaty za wydanie i obsługę karty w wypadku aktywnych użytkowników, brak dodatkowych kosztów), ale i bogaty pakiet ubezpieczeń oraz przywilejów, w tym autorska usługa banku – Concierge.

W ramach produktu, bank proponuje najdłuższy na polskim rynku okres bezodsetkowy (tzw. grace period) aż do 61 dni oraz możliwość darmowej wypłaty gotówki z bankomatów – zarówno w kraju, jak i za granicą. Karta VISA Platinum to także dostęp do bogatego, bezpłatnego pakietu przywilejów i ubezpieczeń.

Produkt oferowany będzie wyłącznie w oddziałach Noble Banku. Przy określaniu wysokości dostępnego limitu kredytowego na karcie, bank uwzględni dochody netto klientów, wpływy na rachunek, aktywa finansowe zgromadzone w Noble Banku i poza nim, oraz aktywa niefinansowe, np. nieruchomości.

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY FINANSOWE I UDOGODNIENIA:

- oprocentowanie nominalne: 18,5 proc. (RRSO: 19,8 proc.)*;
- opłata roczna za wydanie i obsługę karty: 300 zł (nie pobierana w wypadku wykorzystania w ciągu roku limitu: w wysokości min. 24 tys. zł);
- okres bezodsetkowy (tzw. grace period): do 61 dni – najdłuższy na polskim rynku;
- opłata za wypłatę gotówki w bankomacie (w kraju i za granicą): bez opłat;
- możliwość wykonania przelewu poprzez infolinię Noble Banku;

NAJWAŻNIEJSZE PRZYWILEJE I UBEZPIECZENIA:

- program Priority Traveller oferujący dostęp do wybranych salonów SPA i uznanych pól golfowych na całym świecie, zniżki i przywileje w luksusowych hotelach, czy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów;
- program Priority Pass zapewniający dostęp do ponad 500 ekskluzywnych salonów VIP na lotniskach w 90 krajach świata w prawie 300 miastach;
- bogaty pakiet ubezpieczeń oparty o: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w kwocie do 100 tys. zł, asssistance w trakcie podróży za granicą (ubezpieczenie kosztów leczenia, pomocy prawnej, transportu medycznego, opóźnienia odlotu i opóźnienia bagażu), assistance w domu (serwis informacyjny, porady prawne i medyczne), ubezpieczenie nieuprawnionych transakcji, zakupów i gotówki pobranej z bankomatu;
- usługa Concierge – autorski program lojalnościowy i assistance Noble Banku;
- maksymalna wysokość limitu - 200 tys. złotych.


KOMENTARZE

Rafał Zińczuk, dyrektor odpowiedzialny za wdrożenie kart kredytowych Noble Banku: "Tworząc ofertę prestiżowych kart kredytowych, zdecydowaliśmy się na współpracę z organizacją VISA m.in. ze względu na satysfakcjonującą ofertę produktów z wyższej półki oraz zaawansowane rozwiązania w zakresie ich obsługi. Stworzyliśmy karty dostosowane do oczekiwań naszych klientów, wyróżniające się atrakcyjnymi parametrami finansowymi, wysoką elastycznością i bogatym pakietem przywilejów, przydatnymi nie tylko podczas zakupów, ale także podczas realizacji potrzeb biznesowych. Jestem przekonany, że właśnie takiego produktu poszukują zamożni klienci."

Dominik Fajbusiewicz, dyrektor odpowiedzialny za koncepcję marketingową kart Noble Banku: "Luksusowe karty kredytowe projektu najlepszych designerów, w tym mistrzów włoskiego studia Pininfarina, to nowy trend na polskim rynku finansowym. Do tej pory klienci poszukujący wyjątkowych produktów korzystali chociażby ze sprzętu elektronicznego, sygnowanego nazwiskami kreatorów mody czy celebrytów. Nasze doświadczenia w dziedzinie bankowości prywatnej uświadomiły nam, że na rynku finansowym brakuje ekskluzywnego, świetnie zaprojektowanego produktu. Oddajemy pierwszą elegancką kartę kredytową Noble Banku – VISA Platinum – jako symbol prestiżu i uznania. Naszym zdaniem to początek nowego trendu w bankowości prywatnej."

źródło: Departament PB Noble Banku

* Roczna rzeczywista stopa oprocentowania Karty Kredytowej Noble Bank SA wynosi 19,08 proc. i jest obliczona zgodnie ze wzorem matematycznym, wskazanym w Załączniku do Ustawy z 20 lipca 2001 r. o kredycie konsumenckim (Dz. U. Nr 100 z 18.09.2001 r., poz. 1081) oraz założeniami wynikającymi z Ustawy z 22 maja 2003 o zmianie do Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz.U. Nr 109 z 27.06.2003 r., poz. 1030). 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...VISA Platinum w Noble Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora