Zur Navigation | Zum Inhalt
Klienci BRE Banku dostają kolejną "Opcję na zysk" PDF Drukuj Email
01.07.2008.
Już po raz trzeci BRE Private Banking & Wealth Management uruchamia zapisy na trzyipółletnią lokatę „Opcja na zysk”, pierwszy na polskim rynku aktywnie zarządzany produkt strukturyzowany. Subskrypcja w nowej edycji potrwa do 4 lipca br.

Produkt jest aktywnie zarządzany. Oznacza to, że w każdym momencie trwania produktu zarządzający będzie mógł reagować na zmiany zachodzące na rynku i odpowiednio modyfikować portfel. Celem strategii jest uzyskanie w okresie 3,5 roku stopy zwrotu przewyższającej dochodowość lokat bankowych przy jednoczesnej ochronie zainwestowanego kapitału.

Dzięki możliwości reagowania na sytuację rynkową i zarządzania aktywami produkt pozwala osiągać znaczące zyski. Dodatkowymi atutami Opcji na zysk są: gwarancja kapitału po okresie 3,5 roku oraz brak podatku od zysków kapitałowych (polisa na życie i dożycie).

W skład portfela mogą wchodzić lokaty bankowe, w szczególności lokaty inwestycyjne z wbudowanymi instrumentami pochodnymi, których bazę stanowią kursy walut, towarów, surowców, akcji i funduszy inwestycyjnych, stopy procentowe, indeksy rynku akcji, indeksy rynku nieruchomości i indeksy rynków towarowych i surowcowych. Docelowo w jego składzie powinno znaleźć się od 5 do 8 produktów strukturyzowanych powiązanych z różnymi rynkami. Portfel Klienta jest zarządzany przez zespół specjalistów, którzy analizują rynki na całym świecie i zarządzają portfelami aktywów płynnych.

„Zdecydowaliśmy się na ponowne uruchomienie Opcji na zysk dlatego, że wcześniejsze dwie serie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a Klienci nadal poszukują atrakcyjnych i bezpiecznych form lokowania kapitału.”- mówi Marek Winicjusz Rybiec, zastępca dyrektora BRE Private Banking & Wealth Management.
„Sytuacja na rynkach finansowych jest nadal niepewna, a Opcja na zysk, jako aktywnie zarządzany produkt, pozwala skutecznie reagować na zmieniające się warunki inwestycyjne. ” - dodaje Marek Winicjusz Rybiec.Produkt skierowany jest do wszystkich Klientów BRE Private Banking & Wealth Management, którzy zainwestują co najmniej 100 tys. PLN.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Oddziałach BRE Banku SA.

źródło: BRE Bank SA
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Klienci BRE Banku dostają kolejną "... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora