Zur Navigation | Zum Inhalt
Usługi Europ Assistance Polska w karcie kredytowej VISA PLATINUM BZ WBK PDF Drukuj Email
01.07.2008.
Nowa karta kredytowa VISA PLATINUM wydawana przez Bank Zachodni WBK wzbogacona została o serwis concierge obsługiwany przez Europ Assistance Polska. Serwis concierge to kompleksowe świadczenie polegające na organizacji różnych przedsięwzięć wedle życzenia klienta poczynając od standardowych zadań np. zamówienie kwiatów, czy biletów na wybrany koncert, a kończąc na skomplikowanych usługach, np. organizacja egzotycznych wakacji, rezerwacja jachtu na Karaibach itd.
Dodatkowo oprócz fachowej organizacji różnych świadczeń posiadacze kart VISA PLATINUM uzyskują również dostęp do całodobowego centrum informacyjnego udzielającego szczegółowych informacji m. in o służbie zdrowia, podróżach czy imprezach rozrywkowych i sportowych odbywających się w danym mieście.

Karta Visa BZ WBK Platinum jest dostępna dla osób uzyskujących miesięczne dochody netto w wysokości powyżej 15 tys. zł lub posiadających aktywa o wartości przynajmniej 200 tys. zł. Jest to ekskluzywna karta przeznaczona dla grupy najbardziej wymagających klientów.

Źródło: http://www.prnews.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Usługi Europ Assistance Polska w ka... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora