Zur Navigation | Zum Inhalt
MegaDuet w ofercie Prestige Banku Millennium PDF Drukuj Email
01.07.2008.
W ramach oferty dla klientów Prestige, Bank Millennium wprowadza MegaDuet - połączenie lokaty o oprocentowaniu 10 lub 12% z wybranymi przez klienta produktami inwestycyjnymi.

W ramach MegaDuetu klient może zainwestować w trzymiesięczną lokatę terminową w PLN o wysokim oprocentowaniu (10% lub 12%) oraz w wybrane produkty inwestycyjne z oferty Prestige. Klient ma możliwość wyboru jednego lub kilku spośród produktów strukturyzowanych z gwarantowanym kapitałem, 69 krajowych funduszy inwestycyjnych z oferty Millennium TFI, ING, Legg Mason i DWS, a także 71 funduszy zagranicznych zarządzanych przez Black Rock, Franklin Templeton, Robecko, HSBC, Schrader, JP Morgan. Fundusze w ofercie Prestige Banku Millennium, zróżnicowane walutowo, sektorowo i geograficznie, dostępne są bezpośrednio lub poprzez programy inwestycyjno-ubezpieczeniowe. W kombinacji z trzymiesięczną lokatą oprocentowaną na 10% oferowane są również plany systematycznego oszczędzania z funduszami inwestycyjnymi.

„Mega Duet w ofercie Prestige Banku Millennium jest odpowiedzią na bieżącą sytuację na rynku. Inwestycja w trzymiesięczną lokatę o wysokim oprocentowaniu nie tylko gwarantuje atrakcyjny zysk, ale także zwiększa płynność kapitału. Po upływie terminu lokaty Klient może przeanalizować sytuację rynkową i zdecydować, w co ponownie zainwestować kapitał. Nowym podejściem jest umożliwienie Klientowi dokonania samodzielnego wyboru w ramach części inwestycyjnej jednego lub kilku produktów z naprawdę szerokiej gamy. W ten sposób Klient może zbudować zgodny z ideą Wealth Management, zdywersyfikowany portfel, w którym znajdzie się miejsce zarówno dla środków płynnych (lokata), średnio terminowych (np.2-3 letnie produkty strukturyzowane z gwarancją kapitału) oraz długotrminowych (fundusze inwestycyjne oraz plany systematycznego oszczędzania, które wydają się niezwykle interesujące z uwagi na możliwość uśredniania ceny nabycia jednostek funduszy). Po okresie spadków i znacznym obniżeniu cen indeksów oraz instrumentów finansowych nadszedł naprawdę dobry moment na rozpoczęcie inwestycji długoterminowej i do tego chcemy zachęcić naszych Klientów.” – mówi Agnieszka Chorążewska-Wojtiuk, Dyrektor Segmentu Prestige w Banku Millennium.

MegaDuet dostępny jest w dwóch wariantach:

Trzymiesięczna lokata z oprocentowaniem 10% w połączeniu z:
- funduszami inwestycyjnymi stabilnego wzrostu, zrównoważonych i akcji z oferty Millennium TFI, ING, Legg Mason, DWS
- Celowymi Planami Oszczędnościowymi Legg Mason (stabilnego wzrostu, zrównoważony i akcji)
- produktami strukturyzowanymi

Trzymiesięczna lokata z oprocentowaniem 12% w połączeniu z:
- funduszami zagranicznymi BlackRock
- Programem Inwestycyjnym Prestige w PLN, EUR lub USD umożliwiającym inwestycje w najlepsze fundusze
w Polsce i na świecie, a także przenoszenie środków pomiędzy funduszami bez podatku.

Minimalna kwota inwestycji to 50 tys. zł (suma inwestycji na lokatę i produkt inwestycyjny). Maksymalna kwota wpłacona na lokatę może stanowić do 50% całości inwestycji. Kwota przeznaczona na produkt inwestycyjny może być wyższa niż kwota lokaty. W ramach jednej lokaty w MegaDuet klient może wybrać kilka produktów inwestycyjnych z grupy produktów przypisanych do oprocentowania tej lokaty.

MegaDuet dostępny jest w ofercie Prestige Banku Millennium od 23 czerwca 2008 do 30 września 2008.

Źródło: http://www.prnews.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...MegaDuet w ofercie Prestige Banku M... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora