Zur Navigation | Zum Inhalt
Platyna w mBanku PDF Drukuj Email
04.09.2008.

mBank, lider detalicznej bankowości internetowej w Polsce, do swojej oferty wprowadził platynową kartę kredytową. Bank, znany ze swojej innowacyjności, krokiem tym chce powalczyć o Klientów bogatszych ale i otwartych na nowości. Oferta ta może też przyczynić się do utrzymania dotychczasowych klientów w obliczu ofensywy nowych banków na segment premium (patrz debiuty: allianz banku, alior banku i hsbc premier).


 

 

 

 

 

Kartę charakteryzuje niski próg dostępności oraz atrakcyjne warunki cenowe. Brakuje jej tylko .... prawdziwego prestiżu i ekskluzywności - bo przecież komputer nie może jej nam wręczyć w atłasowym pudełku.

Podstawowe parametry karty:

Typ karty: Visa Platinum
Limit kredytowy: 20 000 PLN – 200 000 PLN
Okres bezodsetkowy: do 54 dni
Zdjęcie na karcie: tak, jeśli tylko chcesz
Dochód minimalny: 5 000 PLN netto
Płatności internetowe: tak
Oprocentowanie: 12%
Roczna opłata za wydanie karty: 390 zł

Do karty dołączony jest całkiem ciekawy pakiet ubezpieczeń. Bezpłatne Ubezpieczenie "Pakiet PLATINUM" zaprojektowane zostało wspólnie z BRE Ubezpieczenia TU S.A. Zapewnia on Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa i swobody w kraju i zagranicą.  W skład Ubezpieczenia „Pakiet  PLATINUM” wchodzą: Ubezpieczenie Podróżne, Ubezpieczenie Assistance Platinum oraz Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NW).

źródło: strona internetowa banku

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Platyna w mBanku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora