Zur Navigation | Zum Inhalt
"Stabilny Dochód" po raz kolejny dla Klientów BRE Banku PDF Drukuj Email
04.09.2008.

Już po raz drugi Klienci BRE Private Banking & Wealth Management mają okazję zaangażować swój kapitał w bezpieczny produkt inwestycyjny „Stabilny Dochód”, oparty o Strategię Dochodową Gwarantowaną. Subskrypcja dla zainteresowanych aktywnie zarządzanym portfelem, ze 100% gwarancją kapitału, potrwa do 15 października.

Inwestorzy wciąż z niepokojem śledzą obecną sytuację na giełdzie. Wiele produktów i inwestycji, które do niedawna przynosiły pewne zyski, straciło swoją atrakcyjność.

Naprzeciw aktualnej sytuacji rynkowej wychodzi BRE Bank oferując produkt „Stabilny Dochód”, który umożliwia uzyskanie zysków znacznie przewyższających te pochodzące z tradycyjnych lokat, przy jednoczesnej 100% gwarancji zainwestowanego kapitału. „Strategia dochodowa gwarantowana to produkt, w którego skład mogą wchodzić różnorodne instrumenty finansowe od papierów wartościowych czy instrumentów rynku pieniężnego, po jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych lub lokaty bankowe. Dzięki takiej dywersyfikacji portfela produkt zyskuje dużą odporność na niekorzystne trendy, jakim mogą podlegać poszczególne instrumenty. To doskonałe rozwiązanie inwestycyjne w okresie wysokiego ryzyka na rynkach” - argumentuje Marek Winicjusz Rybiec, zastępca dyrektora BRE Private Banking & Wealth Management.

„Co więcej, Klient nie jest obciążany podatkiem od zysków kapitałowych, ponieważ w ramach optymalizacji podatkowej produkt jest oferowany w postaci polisy na życie i dożycie. - podkreśla Rybiec.

Mechanizm produktu gwarantuje uzyskanie przez Klienta określonej wartości środków na koniec inwestycji (100% wpłaconego kapitału), jednocześnie znacznie ograniczając jej ryzyko. Rozwiązanie to BRE Bank dedykuje Klientom ceniącym sobie bezpieczne, stabilne sposoby zarządzania kapitałem.

Za dobór odpowiednich instrumentów odpowiadają eksperci BRE Wealth Management, którzy na co dzień analizują rynki i na bieżąco reagują na zachodzące na nich zmiany. Fachowe decyzje, podejmowane przez zespół specjalistów w zakresie zarządzania aktywami, stanowią podstawę do osiągania wymiernych zysków z inwestycji.

Produkt skierowany jest do Klientów BRE Private Banking & Wealth Management, planujących zainwestować co najmniej 100 tys. PLN. Okres trwania produktu, zapewniający optymalne wykorzystanie możliwości inwestycyjnych, to 4 lata.

 źródło: Biuro Prasowe BRE Banku

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu..."Stabilny Dochód" po raz kolejny dl... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora