Zur Navigation | Zum Inhalt
Jaguar za 10 milionów w Noble Banku PDF Drukuj Email
13.12.2008.

Wysokie oprocentowanie i… kluczyki do jaguara. W ten sposób Noble Bank zaprasza klientów, którzy lokują miliony złotych na lokatach. Właśnie ruszyła najbardziej spektakularna akcja promocyjna w polskiej bankowości.

Noble Bank wprowadza wyjątkową promocję lokaty dla osób zamożnych. Wysokie oprocentowanie 24-miesięcznego depozytu połączono ze spektakularną promocją, nieznaną dotąd w polskiej bankowości. Obecnie każdy, kto zdecyduje się założyć w Noble Banku lokatę w wysokości minimum 10 milionów złotych ze stałym oprocentowaniem 9 proc., otrzyma na własność nagrodę – ekskluzywnego jaguara X-Type Classic 2,0 (model na 2009 r.). Oprocentowanie będzie jeszcze wyższe (10 proc.) w przypadku klientów wpłacających 20 mln złotych na dwa lata. Każdy klient może otrzymać do dwóch nagród (w przypadku jeśli założy dwie lokaty na 9 proc. o wartości 10 mln złotych każda).

Luksusowe auto w prezencie to pomysł, jakiego w Polsce jeszcze nie było – i to nie tylko w dziedzinie bankowości dla zamożnych. – Promocją z jaguarem chcemy zachęcić do naszej oferty nowych klientów i podziękować za zaufanie tym, którzy z podobnych produktów już korzystali. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji kolejny raz podpiszą umowę depozytową, bo przecież tak wysokie lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem w Noble Banku nie są nowością – powiedział Jarosław Augustyniak, Prezes Zarządu Noble Banku SA.

Współpraca z kultowym Jaguarem – jednym z wiodących na świecie producentów limuzyn – wpisuje się w strategię marki Noble Bank, oferującej usługi wyłącznie dla najbogatszych klientów. Samochody marki Jaguar symbolizują bezpieczeństwo – podobnie, jak depozyty w Noble Banku. – Wystarczy wspomnieć, że zgodnie z opublikowanymi danymi po trzecim kwartale tego roku Grupa Kapitałowa Noble Bank dysponuje kwotą ponad 1,3 mld złotych środków płynnych, co świadczy o bardzo dużej nadpłynności – podsumował Jarosław Augustyniak.

Dwuletni depozyt z jaguarem to tylko wycinek szerokiej oferty depozytowej Noble Banku. Wśród produktów dla najbogatszych – poza standardowymi depozytami z oprocentowaniem stałym (stawki od 9 do 10 proc.) i zmiennym (oparte o WIBOR) oraz lokatami w formie polisy (od 9 do 11,5 proc.) – dostępne są również rozwiązania rentierskie.
Promocja dwuletnich depozytów z jaguarem w Noble Banku potrwa do 31 stycznia 2009 r.

źródło: Noble Bank

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Jaguar za 10 milionów w Noble Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora