Zur Navigation | Zum Inhalt
Karta Diners Club z dodatkowym pakietem ubezpieczeń PDF Drukuj Email
13.12.2008.

Od grudnia 2008 r. posiadacze prestiżowych kart Diners Club mogą wykupić dodatkowo ubezpieczenie NWW obowiązujące nie tylko w podróży zagranicznej, ale także na terenie kraju.

Możliwość indywidualnego doubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków jest dostępna dla każdego posiadacza karty Diners Club, niezależnie od jej rodzaju. Zakres ubezpieczenia obejmuje między innymi śmierć lub trwałe, całkowite inwalidztwo w wysokości 100 000 pln czy świadczenia szpitalne w wysokości 100 zł/dziennie. Opłata roczna za ubezpieczenie NWW to 9,5 pln miesięcznie, czyli 114 zł rocznie w wersji maksymalnej a 3,75 miesięcznie (45 zł rocznie) w wersji mniejszej. Ubezpieczenie obowiązuje przez rok, 24 godziny na dobę na całym świecie, także w Polsce, co jest nowością w ofercie Diners Club, ponieważ dotychczasowe ubezpieczenie wpisane w pakiet karty obowiązuje w jedynie w podróży zagranicznej.

„Posiadacze kart Diners Club to w przeważającej większości ludzie uprawiający sporty, dużo podróżujący – zarówno po Polsce jak i po świecie. Oferta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków również na terenie Polski to logiczny ciąg nieustannego dostosowywania naszej oferty do potrzeb aktywnej   i wymagającej grupy docelowej, jaką są nasi klienci” – mówi Patrycja Chodzeń Dyrektor Marketingu Diners Club.

Tradycyjne ubezpieczenie podróży zagranicznej kart Diners Club:

Karta Diners Club zapewnia ubezpieczenie podróży zagranicznej w firmie AIG Europe S.A. Oddział w Polsce. Jego koszt jest wliczony w opłatę roczną karty i nie generuje żadnych dodatkowych obciążeń. Ubezpieczyciel gwarantuje wysokie sumy ubezpieczenia - do 1 000 000 USD (jeden milion dolarów) z tytułu odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczeniem jest objęty nie tylko posiadacz karty, ale także członkowie rodziny podróżujący wraz z nim lub, w przypadku karty firmowej, współpracownicy. Ilość podróżnych objętych ubezpieczeniem jest nieograniczona, pod warunkiem poprawnej aktywacji ubezpieczenia.

źródło: Diners Club

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Karta Diners Club z dodatkowym paki... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora