Zur Navigation | Zum Inhalt
Aspire z Noble Concierge PDF Drukuj Email
19.01.2009.
Aspire - agencja świadcząca kompleksowe usługi w zakresie organizacji ślubów i wesel znalazła się w ekskluzywnym gronie partnerów programu Noble Concierge. Jako jedyna polska agencja wedding plannerska Aspire obsługuje wymagających klientów Noble Concierge.

Partnerami programu Noble Concierge są usługodawcy reprezentujący wiele branż i dziedzin, firmy, które cieszą się nieposzlakowaną opinią, zaufaniem swoich konsumentów i klientów. Oprócz najwyższej jakości obsługi gwarantują klientom różnego rodzaju wartości dodane i rabaty. 

Agencja Aspire to jedna z najbardziej doświadczonych firm zajmujących się organizacją ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych w Polsce. Z jej usług korzystają osoby o bardzo wysokich wymaganiach, a w gronie klientów agencji znajdują się przedstawiciele zarówno świata biznesu, kultury jak i polityki. Teraz agencja zajmie się również kompleksową obsługą klientów programu Noble Concierge planujących organizację wyjątkowych uroczystości o prywatnym charakterze.

Program Noble Concierge skierowany jest do osób, które wysoko cenią sobie oszczędność czasu i wymagają obsługi na najwyższym poziomie przy minimum formalności. To rozbudowany serwis, na który składa się wachlarz usług pomagających sprawnie i bezproblemowo rozwiązywać wszelkie sytuacje życia codziennego, od rezerwacji stolika w ulubionej restauracji, poprzez dostarczenie zaproszeń na elitarne wydarzenie kulturalne w kraju bądź za granicą, po organizację wypoczynku dla całej rodziny w nietypowym zakątku świata.

źródło: Aspire
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Aspire z Noble Concierge ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora