Zur Navigation | Zum Inhalt
Lokata db Trio Deutsche Bank PBC S.A. PDF Drukuj Email
13.02.2009.
Deutsche Bank PBC wprowadza do oferty nowy, produkt depozytowy - lokatę db Trio, stanowiącą połączenie trzech lokat terminowych o okresach 1, 6 oraz 12 miesięcy w ramach jednego produktu. 

Lokata db Trio to nietypowe połączenie trzech niezależnych okresów oszczędzania w ramach jednego produktu. W jej skład wchodzą następujące lokaty terminowe o stałym oprocentowaniu: 1-miesięczna lokata o oprocentowaniu 9% (20% całości kapitału), 6-miesięczna - o oprocentowaniu 7% (30% całości kapitału) oraz 12-miesięczna - o oprocentowaniu wynoszącym 6% (50% wpłaconych środków). 


Nowa Lokata skierowana jest do wszystkich Klientów Indywidualnych posiadających Konto Osobiste w DB PBC. Minimalna kwota wynosi 10 000 złotych, nie ma górnego ograniczenia kwoty maksymalnej. Klienci zyskują pełny dostęp do środków po zakończeniu każdego z okresów lokaty, co oznacza możliwość założenia nowego, wybranego przez Klienta produktu depozytowego.

W ramach powiązanej z wprowadzeniem lokaty db Trio promocji, nowi Klienci mają możliwość otwarcia bezpłatnego Konta Osobistego na okres 12 miesięcy.

Komentarz
Monika Szlosek - Dyrektor Dep. Rozwoju Produktów Depozytowych i Obsługi Klienta:

Wprowadzenie nowego, unikalnego na polskim rynku depozytowym rozwiązania łączącego w sobie kilka lokat, jest naszym pomysłem na zainteresowanie ofertą depozytową wszystkich, którzy chcą zdywersyfikować okresy oszczędzania, albo są niezdecydowani, który okres byłby dla nich najbardziej odpowiedni. Niezwykle atrakcyjne oprocentowanie w przedziale od 6 do 9%, pełny dostęp do środków po zakończeniu każdej z części składowych produktu oznaczają, że Klienci, którzy skorzystają z naszej oferty, otrzymują 3 ciekawe propozycje depozytowe w ramach jednej umowy. Mamy nadzieję, że takie nieco inne, innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu, jakim jest lokata, przekona rynek, że także depozyty mogą być konstruowane w atrakcyjny dla Klienta, niecodzienny sposób.

źródło: Departament Komunikacji Deutsche Bank PBC S.A.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Lokata db Trio Deutsche Bank PBC S.... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora