Zur Navigation | Zum Inhalt
Pierwsze Rekomendacje Noble Concierge 2009 już przyznane PDF Drukuj Email
02.03.2009.

Noble Concierge przyznało 16 pierwszych Rekomendacji na rok 2009. Co miesiąc wyróżniane będą kolejne pozycje. O przyznaniu Rekomendacji decydują opinie specjalnie powołanej kapituły, w skład której wchodzą m.in. partnerzy, eksperci wybranych dziedzin, redaktorzy pism, w tym „Private Banking”, a także najaktywniejsi klienci.

- Zależało mi na rzetelnej opinii osób z różnych środowisk, aby mieć pewność, że przyznane wyróżnienia to te właściwe. Nie chcę, aby Rekomendacje Noble Concierge stały się kolejnym rankingiem, katalogiem modnych miejsc czy innym podobnym projektem. Pragnę, aby stały się wyznacznikiem jakości i były postrzegane jako zestawienie miejsc, wydarzeń i obiektów, które nie zawiodą oczekiwań najbardziej wymagających klientów – powiedział Michał Kulka Prezes Noble Concierge.

Celem wyróżnień jest promocja wysokiej jakości usług, produktów, firm, miejsc i technologii. Rekomendacje przyznawane są raz w miesiącu na okres jednego sezonu. Istnieje możliwość przedłużenia, ale również cofnięcia wyróżnienia, jeżeli wybrana pozycja nie utrzyma jakości, która zadecydowała o jej rekomendacji.
 
Doświadczenie Noble Concierge we współpracy z partnerami oraz ciągłe pozyskiwanie informacji i opinii w różnych dziedzinach zarówno od ekspertów, jak i samych klientów owocuje stale aktualizowanym zestawieniem miejsc, wydarzeń i obiektów.

Tworząc projekt „Noble Concierge Rekomenduje”, chciałem wykorzystać potencjał, jaki daje  praca z prestiżowym, wymagającym klientem. Znamy ulubione miejsca, wiemy, gdzie spędzają wolny czas posiadacze karty Concierge i nieraz jest dla mnie zaskoczeniem, że to nie są te najbardziej znane i wypromowane miejsca. Wręcz przeciwnie – częściej bardziej cenione są pozycje, które cechuje niepowtarzalny klimat i indywidualne podejście do osób – i właśnie takie chcielibyśmy wskazać – stwierdził Michał Kulka.

Informacje o wybranych miejscach będą prezentowane przede wszystkim w serwisie internetowym www.nobleconcierge.pl oraz w gazecie Private Banking, ale także na stronach  internetowych partnerów i w wybranych magazynach lifestyle’owych.

Raz w roku, podczas imprezy Wine&Food Noble Night, będą nagradzane te spośród miejsc dotychczas odznaczonych Rekomendacją, które według powołanej kapituły zasługują na dodatkowe wyróżnienie.

Pierwsze Rekomendacje na 2009 rok zostały już przyznane. Kolejne ukażą się w kwietniu. Poniżej – lista 16 miejsc, które Noble Concierge Rekomenduje:

- Ginza - restauracja,
- Ale Gloria - restauracja,
- Kom - restauracja,
- Confashion Club – klub muzyczny,
- Wine Bar Puławska – wine bar,
- Arts. Hotel Barcelona - hotel,
- Jachty Galeon – jachty motorowe,
- Pałac Bonerowski – hotel butikowy,
- Galilu - perfumeria,
- Proharmonia Rezydencja Wellness - spa,
- Wzgórza Dylewskie - spa,
- Horn&More – concept store,
- Jaguar XF – model auta,
- Dotyk Spa - spa,
- Klub Apsters – klub muzyczny,
- Diner in the Sky – restauracja w powietrzu

źródło: Noble Concierge

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Pierwsze Rekomendacje Noble Concier... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora