Zur Navigation | Zum Inhalt
Raiffeisen rozwija sieć oddziałów dla klientów bankowości prywatnej PDF Drukuj Email
26.03.2009.

Najzamożniejsi klienci korzystający z usług bankowości prywatnej Raiffeisen Bank Polska S.A. mają już do dyspozycji trzy ekskluzywne placówki w największych miastach Polski.

25 marca przy ul. Ratajczaka 39 w Poznaniu nastąpiło oficjalne otwarcie oddziału przeznaczonego wyłącznie do obsługi klientów bankowości prywatnej Raiffeisen Bank Polska S.A. Od początku tego roku najzamożniejsi klienci banku mogą korzystać również z podobnych placówek w Warszawie (w biurowcu Rondo1 na Rondzie ONZ 1) oraz w Katowicach (przy ul. Uniwersyteckiej 13). 

„Wyjątkowi klienci zasługują na wyjątkową jakość obsługi. Nowe placówki są zlokalizowane w centrach biznesowych miast, z wygodnym do nich dostępem. Ekskluzywne wyposażenie służy zapewnieniu klientom komfortu oraz pożądanej przez nich dyskrecji. Najważniejszym jednak wyróżnikiem naszych oddziałów są zespoły profesjonalnych doradców” – mówi Małgorzata Anczewska, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej Raiffeisen Bank Polska S.A. 

W każdym oddziale pracuje od 5 do 7 doradców. Raiffeisen Bank Polska S.A. jest pierwszym bankiem w Polsce, którego pracownicy departamentu bankowości prywatnej uzyskali prestiżowy certyfikat jakości w doradztwie finansowym €uropean Financial Advisor. Zdobycie certyfikatu oznacza, że doradcy reprezentują wysoki standard zawodowy odzwierciedlający najlepsze praktyki rynkowe w doradztwie finansowym, zgodne z wymogami unijnymi, nad czym czuwa The €uropean Financial Planning Association (€FPA).

„Obsługa klienta zamożnego rozpoczyna się od analizy jego potrzeb i oczekiwań. Nasi doradcy dobierają później odpowiednie dla konkretnego profilu klienta strategie inwestycyjne. Podstawową rolą doradcy jest pozostawanie w stałym kontakcie z klientem. Szczególnie ważne jest to obecnie, gdy zmienność na rynkach jest ogromna” – dodaje Małgorzata Anczewska.

Raiffeisen Bank Polska S.A. jest jedną z największych w kraju instytucji oferujących usługi bankowości prywatnej. Na koniec 2008 r. wartość aktywów klientów wynosiła 3,1 mld zł – po wzroście o prawie 50% w ciągu roku. Oferta private banking jest dostępna dla osób posiadających co najmniej 400.000 zł aktywów.

źródło: Raiffeisen Bank Polska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Raiffeisen rozwija sieć oddziałów d... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora