Zur Navigation | Zum Inhalt
Super Trio Deutsche Bank PBC PDF Drukuj Email
08.04.2009.

Deutsche Bank PBC wprowadza do oferty promocyjną lokatę db Super Trio stanowiącą połączenie trzech lokat terminowych o okresach 1, 3 oraz 6 miesięcy w ramach jednego produktu z oprocentowaniem odpowiednio: 6%, 5% i 4%.

Lokata db Super Trio to połączenie trzech niezależnych okresów oszczędzania w ramach jednego produktu. W jej skład wchodzą następujące lokaty terminowe o stałym oprocentowaniu: 1-miesięczna lokata o oprocentowaniu 6% (20% całości kapitału), 3-miesięczna - o oprocentowaniu 5% (30% całości kapitału) oraz 6-miesięczna - o oprocentowaniu wynoszącym 4% (50% wpłaconych środków).

Lokata skierowana jest do wszystkich klientów indywidualnych posiadających konto osobiste w DB PBC. Minimalna kwota wynosi 20 000 złotych, nie ma górnego ograniczenia kwoty maksymalnej. Klienci zyskują pełny dostęp do środków po zakończeniu każdego z okresów lokaty, co oznacza możliwość założenia nowego, wybranego przez klienta produktu depozytowego.

W ramach powiązanej z wprowadzeniem lokaty db Super Trio promocji, nowi klienci mają możliwość otwarcia bezpłatnego Konta Osobistego na okres 12 miesięcy. Oferta promocyjna będzie obowiązywała do 30 kwietnia br.
 
- Lokata db Super Trio skierowana jest przede wszystkim do osób, którym zależy na dywersyfikacji okresów oszczędzania przy jednoczesnym korzystnym poziomie oprocentowania. Jak wynika z naszych badań, w opinii Klientów jedną z kluczowych kwestii przy wyborze oferty depozytowej jest stały dostęp do oszczędności. Stąd też konstrukcja nowej lokaty db Super Trio została oparta na trzech różnych okresach: 1-, 3- i 6-miesięcznym, co – po zakończeniu każdego z nich - pozwala na sukcesywne odzyskiwanie środków wraz z wypracowanym zyskiem i daje możliwość skorzystania z kolejnego produktu depozytowego czy oferty inwestycyjnej - mówi Monika Szlosek, Dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej Deutsche Bank PBC

źródło: Deutsche Bank PBC

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Super Trio Deutsche Bank PBC ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora