Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowe oddziały Noble Banku PDF Drukuj Email
16.09.2009.
Noble Bank uruchomił kolejne oddziały w Warszawie i Łodzi. Tym samym sieć placówek Banku zwiększyła się do 10.

Noble Bank uruchomił dziś nowy oddział w Warszawie. Czwarta placówka Banku w stolicy zlokalizowana jest w na Mokotowie przy ulicy Domaniewskiej 39a – największym centrum biznesu w Polsce. W nowym oddziale klientów obsługiwać będzie pięciu private bankerów. Również w dniu dzisiejszym nastąpiło oficjalne otwarcie oddziału w Łodzi. Przy najbardziej znanej i prestiżowej łódzkiej ulicy Piotrkowskiej do dyspozycji klientów Noble Banku jest trzech nowych doradców. 

"Noble Bank konsekwentnie realizuje plan rozwoju sieci sprzedaży. Liczba oddziałów rośnie odpowiednio do wzrostu zainteresowania klientów usługami świadczonymi przez nasz Bank. Otwieramy kolejne oddziały zarówno w Warszawie, gdzie mamy największą grupę klientów usług private bankingu, jak i również w miastach, w których zauważamy największy wzrost liczby klientów zainteresowanych naszymi usługami" – mówi Mariusz Latek, Zastępca Dyrektora Zarządzającego Noble Banku.

Usługi i produkty Noble Banku dostępne są obecnie w 10 placówkach w 7 polskich miastach: Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu. Wszystkie placówki banku zaprojektowane są z myślą o Klientach, którzy podczas rozmów o finansach potrzebują dyskrecji i wygody jakie gwarantują im komfortowo urządzone gabinety. 

źródło: Noble Bank

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowe oddziały Noble Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora