Zur Navigation | Zum Inhalt
Kolejne produkty strukturyzowane w ING PDF Drukuj Email
23.11.2009.

ING  Bank  Śląski  zaoferował  klientom  nowy  produkt  strukturyzowany  –  Inwestycyjny  Plan Ubezpieczeniowy „Stawiam na złotego”. Subskrypcja tego produktu odbędzie się w dwóch turach – od 23 listopada do 4 grudnia i od 7 do 18 grudnia. 
 
Dzisiaj  rozpoczęliśmy oferowanie  Inwestycyjnego Planu Ubezpieczeniowego  „Stawiam na złotego”. Jest  to półtoraroczny  produkt  strukturyzowany  w  konwencji  grupowego  ubezpieczenia  na  życie  i  dożycie. Dochodowość  IPU  „Stawiam na złotego”  jest uzależniona od zmiany wartości złotego w stosunku do euro. Bank będzie oferował produkty o konstrukcji  inwestycyjnej, w której wypracowany zysk z  inwestycji będzie wynikał  z  aprecjacji  złotego względem waluty  europejskiej, w  dwóch  następujących  po  sobie  turach. Tym samym, produkty  te będą dostępne dla naszych klientów do 18 grudnia br. włącznie – powiedział Dariusz Maliszewski, zarządzający Wydziałem Produktów Strukturyzowanych w ING Banku.
 
Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Stawiam na złotego” to program inwestycyjno-ubezpieczeniowy z jednorazową  wpłatą  skierowany  do  klientów  detalicznych,  w  tym  również  z  segmentu  Personal  Banking. Jego dochodowość zależy od zachowania się kursu złotego względem euro i wyliczana jest w oparciu o kurs średni  publikowany  przez  Narodowy  Bank  Polski.  Minimalna  kwota  lokaty  wynosi  10  tys.  zł,  a  okres inwestycji 18 miesięcy. Subskrypcje  IPU  „Stawiam na złotego” będą prowadzone w dniach od 23  listopada do 4 grudnia, a następnie od 7 do 18 grudnia b.r.
 
Produkty  strukturyzowane  oferowane  przez  ING  Bank  Śląski,  poza  możliwością  osiągnięcia  zysku,  dają pełną gwarancję zainwestowanego kapitału w dacie ich zakończenia. 

źródło: Biuro Prasowe ING Banku Śląskiego

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Kolejne produkty strukturyzowane w ... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora