Zur Navigation | Zum Inhalt
O nas PDF Drukuj Email
04.09.2007.

Serwis www.privatebanking.pl, prowadzony jest przez grupę osób, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z Bankowością Prywatną pragną podzielić się z innymi. Aktualnie serwis ma charakter niekomercyjny. Koordynatorem serwisu i jego właścicielem jest Dariusz Korczakowski. 

Serwis powstał jako odpowiedź na wzrastające zainteresowanie segmentem Klientów Zamożnych i usługami bankowymi do nich kierowanymi. Jednocześnie nasz rodzimy Private Banking odbiega jeszcze od oferty funkcjonującej w rozwiniętej bankowości zachodniej. Chcemy w tym serwisie publikować artykuły, opinie, komentarze związane tak z rynkiem krajowym, jak i produktami / usługami wiodących banków w tym zakresie. Jednocześnie będziemy starać się pomagać potencjalnym Klientom w wyborze najlepszej oferty. Mamy nadzieję, że istnienie serwisu przyczyni się do popularyzacji wiedzy o Private Banking w Polsce jak też i będzie wpływać na ofertę Banków dla Klientów Zamożnych.

Zachęcamy do nadsyłania nam opinii i uwag na temat działania serwisu. Pomogą nam one czynić go bardziej dopasowanym do Państwa oczekiwań.

Jednocześniezachęcamy do współredagowania serwisu. Jeśli chcą się Państwo z nami podzielić swoimi pracami: artykułami, zestawieniami, ciekawymi linkami z zakresu Bankowości Prywatnej - zapraszamy do współpracy. Należy oczywiście mieć na względzie niekomercyjny charakter serwisu.

Zapraszamy do korzystania z serwisu :www.privatebanking.pl

Dariusz Korczakowski

 -------------------------------

Regulamin Serwisu:

Serwis :www.privatebanking.pl, zwany w dalszej części Serwisem jest prowadzony przez Dariusza Korczakowskiego, który w dalszej części Regulaminu będzie nazywany "właścicielem serwisu".

Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie materiałów zamieszczonych bez zgodny właściciela serwisu jest zabronione.

Wszystkie umieszczone w Serwisie treści i dane mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być przedmiotem jakiejkolwiek odpowiedzialności właściciela serwisu lub autorów artykułów. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania, przez osoby korzystające z serwisu, informacji uzyskanych za pośrednictwem serwisu.

Właściciel serwisu zastrzega, że korzystanie z Serwisu odbywa się na koszt i ryzyko osób, które w jakikolwiek sposób korzystają z serwisu. Właściciel serwisu nie udziela żadnej gwarancji, że korzystanie to przebiegało będzie bez błędów, wad, czy przerw.

Właściciel serwisu zobowiązuje się, do dokładania staranności w celu zapewnienia rzetelności, aktualności i kompletności przygotowywanego Serwisu.

Wszelkie uwagi, komentarze i opinie dotyczące serwisu można przesyłać na adres e-mail Serwisu (dostępny w zakładce "kontakt").

 
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...O nas ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora