Zur Navigation | Zum Inhalt
Bezpłatne członkowstwo w Regus Businessworld GOLD od Diners Club PDF Drukuj Email
01.02.2010.

Diners Club International Ltd. podpisał umowę z Grupą Regus, największym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie wynajmu przestrzeni biurowej, która umożliwi posiadaczom kart Diners Club dostęp do wszystkich 1000 centrów biznesowych Regus na całym świecie.

Regus oferuje powierzchnie biurowe, sale konferencyjne oraz obiekty konferencyjno-szkoleniowe w najlepszych lokalizacjach największych miast, dzielnicach biznesowych i lotniskach na całym świecie. Rozwiązania biurowe firmy Regus zapewniają ludziom biznesu i turystom profesjonalne warunki do pracy i prowadzenia działalności gospodarczej poza biurem lub domem.

Posiadacze kart Diners Club otrzymają bezpłatne członkostwo w klubie Regus Businessworld na poziomie GOLD, dzięki któremu uzyskają:

• nieograniczony dostęp do ponad 1000 centrów biznesowych wyposażonych w szybkie łącze internetowe w 78 krajach i 450 miastach, w tym do 30 saloników biznesowych w pobliżu największych lotnisk międzynarodowych,

• preferencyjne stawki i pierwszeństwo rezerwacji w pełni wyposażonych biur dziennych i obiektów konferencyjno-szkoleniowych w dowolnej lokalizacji oferowanej przez firmę Regus,

• dostęp do światowej klasy obsługi zapewnianej przez wysoko wykwalifikowanych pracowników administracyjnych i technicznych firmy Regus.

W pełni wyposażone saloniki biznesowe Regus, z pełną obsługą, umożliwiają członkom Regus Businessworld posiadającym status Gold sprawdzanie poczty elektronicznej, korzystanie z bezpiecznego dostępu do Internetu przez Wi-Fi (dostępnego z komputerów firmy Regus lub przez własne laptopy posiadaczy kart), przygotowanie się na spotkanie, czy też zwyczajnie odpoczęcie i posilenie się.

„Cieszymy się, że umowa ta zapewni dodatkowe korzyści i usługi posiadaczom kart Diners Club. Dostęp do profesjonalnej powierzchni biurowej i pełnej obsługi biznesowej umożliwi naszym klientom zachowanie wydajności i prowadzenie działalności prawie w każdym miejscu świata" - mówi Tom Edgerton, wiceprezes wykonawczy ds. produktów handlowych i współpracy strategicznej w Diners Club International.

„Cieszymy się, że będziemy wspólnie z Diners Club International realizować ten wspaniały projekt, dzięki któremu firma Regus będzie mogła zapewnić posiadaczom kart możliwość efektywnej pracy w dowolnym miejscu i czasie oraz w dowolny sposób podczas podróży po całym świecie” – mówi Paulo Dias, Dyrektor Generalny firmy Regus na region EMEA.

źródło: Diners Club

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Bezpłatne członkowstwo w Regus Busi... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora