Zur Navigation | Zum Inhalt
"BRIC - 4 strony zysku" w Raiffeisen Banku PDF Drukuj Email
22.02.2010.
Raiffeisen Bank Polska oferuje klientom bankowości prywatnej 2-letni inwestycyjny produkt ubezpieczeniowy z 95% gwarancją kapitału, pozwalający zarabiać na wzrostach kursów największych spółek z krajów BRIC. 

Kraje BRIC, czyli Brazylia, Rosja, Indie i Chiny, mają – wg powszechnych opinii ekonomistów – doskonałe perspektywy rozwoju. To one szybciej od gospodarek Zachodu przezwyciężyły skutki globalnego kryzysu i odgrywają coraz większą rolę w światowej ekonomii. Również ich rynki kapitałowe są coraz dojrzalsze, a notowane tam spółki mają duży potencjał wzrostu.

Skorzystanie z takich możliwości inwestycyjnych proponuje swoim klientom bankowości prywatnej Raiffeisen Bank Polska, oferując we współpracy z UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie 2-letni produkt strukturyzowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie o nazwie „BRIC – 4 strony zysku”. Zyski z inwestycji uzależnione są od zachowania indeksu S&P BRIC 40, w którego skład wchodzi 40 największych i najbardziej płynnych spółek z Brazylii, Rosji, Indii i Chin.

Okres subskrypcji trwa do 5 marca. Konstrukcja produktu w formie ubezpieczenia powoduje, że inwestor unika konieczności opłacenia 19% podatku od zysków kapitałowych. Nie ma również opłat za nabycie i zarządzanie środkami. „BRIC – 4 strony zysku” zapewnia ochronę kapitału na poziomie 95% kwoty ubezpieczenia, w dacie zakończenia ochrony. 

źródło: Raiffeisen Bank Polska
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu..."BRIC - 4 strony zysku" w Raiffeise... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora