Zur Navigation | Zum Inhalt
BRE liderem obsługi private banking PDF Drukuj Email
03.03.2010.

Już po raz trzeci w historii i drugi z rzędu redakcja prestiżowego Euromoney Magazine uznała BRE Private Banking & Wealth Management za najlepszą instytucję oferującą usługi bankowości prywatnej w Polsce. Najlepszym bankiem na świecie świadczącym usługi bankowości prywatnej został w tym roku Credit Suisse.

BRE Private Banking & Wealth Management został uhonorowany tytułem „Best Private Banking in Poland” i zwyciężył także w trzech innych kategoriach: “Relationship Management”, “Best Privacy and Security” oraz “Best Range of Investment Products”.

„Nagroda Euromoney to obiektywne, zewnętrzne i co ważne, eksperckie, spojrzenie na polski rynek. Dlatego tym bardziej cieszy nas, że po raz kolejny oferta BRE Private Banking & Wealth Management została uznana za najlepszą” – mówi Małgorzata Anczewska, Dyrektor BRE Private Banking & Wealth Management. „Ta nagroda to nie tylko docenienie naszych dotychczasowych wysiłków ale też zobowiązanie do ciągłej pracy nad dostarczeniem najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie kompleksowego zarządzania majątkiem”- dodaje.

Coroczna ocena oferty dla zamożnych, przeprowadzana przez magazyn Euromoney, składa się z przeglądu wyników ilościowych i jakościowych poszczególnych instytucji pogrupowanych regionami oraz zakresem usług. Pod uwagę brane są między innymi: zakres świadczonych usług, relacje z klientami, oferta produktowa, przeciętny wzrost zdeponowanych środków, zysk netto, zmiany w liczbie obsługiwanych klientów, a także wysokość środków pod zarządzaniem. Częścią oceny jest głosowanie biorących w niej udział instytucji na wybranego konkurenta, którego uważają za najlepszego na danym rynku.

Magazyn Euromoney jest jednym z najbardziej cenionych na świecie czasopism o tematyce finansowej. Ranking obejmuje ponad 60 krajów, w których wybierane są najlepsze instytucje świadczące usługi Private Banking. Wszystkie instytucje finansowe biorące udział w rankingu ankietowane są jednym narzędziem, dzięki czemu świadczone usługi i oferta mogą być obiektywnie porównane przez niezależnych ekspertów.

źródło:  Centrum prasowe BRE Banku

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...BRE liderem obsługi private banking ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora