Zur Navigation | Zum Inhalt
Kredyt dla VIP w Banku Pekao PDF Drukuj Email
07.06.2010.

W ofercie Banku Pekao SA pojawił się kredyt mieszkaniowy Premium Plus. Promocyjne warunki to m.in.: marża kredytowa dla nowo udzielanych kredytów 1.7%, oraz 0% prowizji za udzielenie kredytu. W pakiecie klient może otrzymac atrakcyjną prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu, bezpłatny pakiet Eurokonto Premium Plus oraz obsługę w ramach Centrum Doradztwa VIP.

Kredyt mieszkaniowy Premium Plus jest udzielany w Centrum Doradztwa VIP Pekao SA. Ubiegać się o jego udzielenie może każdy, kto osiąga dochody netto w wysokości min. 7.500 PLN - indywidualnie lub łącznie na gospodarstwo domowe (rozumiane jako wspólny dochód małżonków) lub otrzyma kredyt mieszkaniowy w wysokości min. 300.000 PLN. Klient taki uzyska w Banku status klienta VIP i będzie mógł skorzystać z obsługi indywidualnej w ramach Centrum Doradztwa VIP, w tym z pomocy Doradcy Osobistego.

Dodatkowo w ramach oferty specjalnej klient otrzyma bezpłatnie przez 24 miesiące pakiet Eurokonto Premium Plus wraz ze wszystkimi przywilejami, takimi jak: korzystne oprocentowanie bieżących środków na koncie, bezpłatny dostęp do konta przez Internet, telefon i sms, bezpłatne przelewy przez Internet i zlecenia stałe, bezpłatne prowadzenie rachunku oszczędnościowego Dobry Zysk ze swobodą wpłat i wypłat bez utraty odsetek, bogaty zakres Ubezpieczenia Assistance.

Wprowadzając nową uatrakcyjnioną ofertę cenową kredytów hipotecznych, Pekao chce zwiększyć ilość składanych wniosków kredytowych i będzie dążył do osiągnięcia 15-16 proc. udziału w rynku kredytów hipotecznych na koniec roku 2010, co też zapowiadała Prezes Zarządu Banku Alicja Kornasiewicz w maju 2010 podczas prezentacji wyników I kwartału 2010. Wprowadzenie wyjątkowo atrakcyjnej na rynku oferty kredytu mieszkaniowego Premium Plus to pierwszy krok do realizacji tej strategii.

- Kredyt mieszkaniowy Premium Plus poszerza portfolio Centrum Doradztwa VIP i jest jednocześnie zaproszeniem dla nowych klientów do skorzystania z naszej oferty indywidualnej obsługi w ramach segmentu klienta zamożnego - mówi Mateusz Gołąb, Dyrektor Departament Klienta Zamożnego, który odpowiada za wprowadzenie tej nowej oferty w banku. - Liczymy, że dzięki atrakcyjnym warunkom ilość przyjmowanych wniosków kredytowych w Pekao zwiększy się do ok. 3 tysięcy miesięczne.

Oferta specjalna na kredyt Premium Plus będzie obowiązywać do 30 września 2010 roku. Produkty objęte ofertą to: preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami, złotowy mieszkaniowy kredyt hipoteczny oraz budowlano-hipoteczny, kredyt remontowy i kredyt w ramach Eurokonta Hipotecznego Plus. Zgodnie ze swoją wieloletnią strategią, Bank Pekao SA udziela kredytów hipotecznych w złotych (w walutach obcych wyłącznie dla klientów osiągający przychody w tej walucie).

źródło: Bank Pekao SA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Kredyt dla VIP w Banku Pekao ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora