Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowe fundusze w Raiffeisen Banku PDF Drukuj Email
20.08.2010.

Quercus TFI S.A.

Raiffeisen Bank Polska S.A. podpisał umowę z funduszem Quercus TFI na dystrybucję jednostek uczestnictwa.  

"Fundusze inwestycyjne to jeden z najpopularniejszych sposobów lokowania środków przez klientów bankowości prywatnej. Oferta Quercus TFI S.A. doskonale wpisuje się w naszą strategię poszerzania spektrum inwestycyjnego o wybrane i wyróżniające się na rynku instrumenty finansowe. Nasi klienci poszukują alternatywy dla klasycznych produktów i z pewnością znajdą ją m.in. w funduszach o strategii lewarowanej i short." – powiedział Jacek Wiśniewski, dyrektor Departamentu Bankowości Inwestycyjnej Raiffeisen Bank Polska S.A.

Klienci banku mogą inwestować we wszystkie siedem subfunduszy wchodzących w skład Quercus Parasolowy SFIO (Agresywny; Bałkany i Turcja; Ochrony Kapitału; Selektywny; lev; Short; Rosja). 

UniTotal Trend w ofercie Raiffeisen Bank Polska S.A.

Raiffeisen Bank Polska S.A. poszerzył również swoją ofertę o nowy produkt inwestycyjny, jakim jest UniTotal Trend (Union Investment). W ramach alokacji aktywów, w głównej mierze występuje podział na akcje i dług. Fundusz UniTotal Trend zarządzany przez Union Investment TFI to fundusz aktywnej alokacji, a jego konstrukcja pozwala na osiąganie dodatnich stóp zwrotu w długim okresie niezależnie od sytuacji na rynku kapitałowym, a więc zarówno w czasie hossy, jak i bessy.

 

źródło: Raiffeisen Bank Polska S.A. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowe fundusze w Raiffeisen Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora