Zur Navigation | Zum Inhalt
World Signia w Raiffeisen Banku PDF Drukuj Email
25.08.2010.

Już za kilka dni do oferty bankowości prywatnej klubu Friedricha Wilhelma w Raiffeisen Banku dołączy najbardziej prestiżowa karta kredytowa organizacji MasterCard – World Signia.

MasterCard World Signia to karta z najwyższej półki oferowana tylko wybranym klientom. W hierarchii kart płatniczych znajduje się jeszcze wyżej niż ekskluzywne platynowe karty kredytowe. World Signia oferowane są jedynie najbardziej zamożnym klientom, których aktywa liczone są setkach tysięcy czy milionach złotych.

Karty World Signia czy Infinite nie są dostępne dla przeciętnego klienta i banki wydają je ostrożnie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w Polsce kart World Signia wydano dotychczas tylko około dwóch tysięcy sztuk. Świadczy to o ekskluzywności plastiku, bo jest on dostępny na naszym rynku już od około 9 lat. World Signię proponują swoim najlepszym klientom banki Pekao SA i BPH.

world signia FWR.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

Karta MasterCard World Signia Raiffeisen Banku będzie w kolorze czarnym ze srebrnymi tłoczeniami. Na awersie znajdzie się logo klubu Friedrich Wilhelm Raiffeisen, czyli nowej marki bankowości prywatnej wprowadzonej przez bank w czerwcu. Nazwa ta jest wspólna dla wszystkich krajów, w których działa Grupa Raiffeisen. Pełna nazwa marki to: Friedrich Wilhelm Raiffeisen, Banking Since 1886.

Zmiana nazwy i barw bankowości prywatnej, a także wprowadzenie World Signi do oferty, nie są jedynymi działaniami Raiffeisena, które mają przyciągnąć uwagę najbogatszych klientów. Bank pod koniec września uruchomi specjalną placówkę w centrum Warszawy w Metropolitanie, która zajmie się obsługą krezusów. Doradcy będą zajmować się tam klientami, których aktywa przekraczają 1 mln złotych.

źródło: PR News

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...World Signia w Raiffeisen Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora