Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowy oddział bankowości prywatnej Raiffeisena w Metropolitanie PDF Drukuj Email
28.10.2010.

Friedrich Wilhelm Raiffeisen, czyli bankowość prywatna Raiffeisen Bank Polska, udostępnił swoim klientom kolejną ekskluzywną placówkę.

Mieści się ona w Metropolitanie, jednym z najbardziej prestiżowych biurowców Warszawy, zaprojektowanym przez słynnego brytyjskiego architekta Normana Fostera.

Placówka obsługuje klientów, których dysponują aktywami w wysokości ponad 1 mln zł. Do ich dyspozycji są komfortowe pomieszczenia, gdzie w dyskretnej atmosferze mogą spotkać się z doradcami Friedrich Wilhelm Raiffeisen, zapoznać się z analizami rynkowymi czy przekazać dyspozycje do realizacji. W oddziale mogą się również skonsultować ze specjalistami zajmującymi się różnymi rodzajami aktywów, np. rynkami walutowymi.

W placówce odbywać się będą regularnie Kluby Inwestora, czyli cykliczne spotkania najzamożniejszych klientów z ekspertami banku i innych instytucji finansowych poświęcone przedstawieniu sytuacji rynkowej, trendów i perspektyw gospodarczych oraz dotyczące prezentacji produktów oferowanych przez bank.

„Klienci bankowości prywatnej najczęściej spotykają się z naszymi doradcami w siedzibach własnych firm, czasem wygodniej jest im umówić się w restauracji. Placówka banku pozostaje jednak tym miejscem, gdzie mogą w skupieniu omówić nawet z kilkoma naszymi doradcami naraz wszystkie szczegóły dotyczące ich portfela i przyszłych inwestycji, korzystając z wszelkich dostępnych źródeł informacji, materiałów i raportów” – powiedziała Barbara Stęchły, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej Raiffeisen Bank Polska.

Klienci Friedrich Wilhelm Raiffeisen mają do wyłącznej dyspozycji sześć oddziałów, z których trzy są zlokalizowane w Warszawie oraz w Poznaniu, Łodzi i Katowicach. W 2011 r. zostaną otwarte kolejne placówki w największych miastach Polski.

metropolitan2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Raiffeisen Bank Polska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowy oddział bankowości prywatnej R... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora