Zur Navigation | Zum Inhalt
World Signia Raiffeisena najlepsza wg Forbesa PDF Drukuj Email
28.11.2010.
Karta MasterCard World Signia wydawana klientom private banking Raiffeisen Bank Polska okazała się najlepszą w rankingu miesięcznika Forbes na najlepszą kartę prestiżową na polskim rynku.

World Signia Raiffeisen Bank Polska oferowana jest od września tego roku. Dotychczas otrzymało ją zaledwie kilkudziesięciu klientów Friedrich Wilhelm Raiffeisen, czyli bankowości prywatnej Raiffeisen Banku. Karta może trafić tylko do wybranych osob - Właścicielem karty można zostać jedynie na indywidualne zaproszenie banku.

„Pracując nad ekskluzywną kartą dla najlepszych klientów sprawdziliśmy, na czym im najbardziej zależy. Okazuje się, że są to: wysokie limity kredytowe, duże sumy ubezpieczeń oraz powszechna akceptowalność. Nasza World Signia w pełni zaspokoiła ich wymagania, a co więcej okazała się w swoim debiucie najlepsza na rynku. Każdy klient może liczyć na wysoki, dostosowany do jego potrzeb limit kredytowy. Kartę będziemy regularnie wzbogacać o kolejne funkcjonalności i dodawać partnerów, którzy jej posiadaczom zaoferują unikalne przywileje” – powiedziała Barbara Stęchły, dyrektor bankowości prywatnej Raiffeisen Bank Polska.

Oprocentowanie kredytu w karcie wynosi 16,99%. Okres bezodsetkowy to 58 dni. Karta jest wyposażona w mikroprocesor zwiększający bezpieczeństwo transakcji, ale bank i tak bierze odpowiedzialność za wszystkie nieuprawnione operacje.

MasterCard World Signia to jedna z najbardziej prestiżowych kart kredytowych na świecie, dostępna dla klientów bankowości prywatnej jedynie trzech banków w Polsce. Klienci Friedrich Wilhelm Raiffeisen mają do wyboru również wysoko ocenione w rankingu kart prestiżowych Forbesa platynowe karty VISA i MasterCard.

źródło: Raiffeisen Bank Polska
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...World Signia Raiffeisena najlepsza ... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora