Zur Navigation | Zum Inhalt
Raiffeisen Class&Club taniej PDF Drukuj Email
13.02.2011.
Lista partnerów głównych programu Class&Club, oferujących posiadaczom kart płatniczych o tej samej nazwie, atrakcyjne zniżki, wzbogaciła się o nowego uczestnika. Zostały nim instytuty kosmetyczne oraz hotele SPA dr Ireny Eris. Na terenie Polski działają 23 takie instytuty oraz 2 ekskluzywne hotele. W efekcie liczba partnerów programu Class&Club doszła już do 16.

Jednocześnie Raiffeisen Bank Polska, który jest inicjatorem i organizatorem programu, wprowadził promocję dotyczącą opłat za karty kredytowe World MasterCard Class&Club. Osoby, które wystąpią o kartę do 28 lutego, zapłacą za nią o połowę mniej od standardowej stawki. Dla nich koszt wydania i opłata roczna w kolejnych latach to 125 zł. Wystarczy też dokonać po co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych, by bank zwrócił opłatę za wydanie karty.

Wszyscy aktywni klienci nie zostaną obciążeni coroczną opłatą za korzystanie z karty kredytowej World MasterCard Class&Club, jeśli ich średniomiesięczne płatności bezgotówkowe przekroczą 2500 zł w ciągu roku.

Bezpłatny pakiet ubezpieczeń Class&Comfort dołączany do karty i oferowany we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym UNIQA znacznie przewyższa standardową ochronę i jest polecany zwłaszcza osobom wyjeżdżającym za granicę. Znajdują się w nim m.in. ubezpieczenie w podróży zagranicznej, home assistance oraz concierge.

Program Class&Club, w którym zniżki dla klientów sięgają nawet 12%, jest również dostępny dla użytkowników kart debetowych MasterCard Debit Class&Club wydawanych do konta Premium w Raiffeisen Bank Polska. Karta ta wyposażona jest dodatkowo w technologię zbliżeniową, co oznacza, że można nią dokonywać szybkich transakcji do 50 zł bez potwierdzania kodem PIN.

Partnerzy główni, reprezentujący m.in. branżę odzieżową, jubilerską, perfumeryjną, sieci delikatesów, kawiarń i kin, zapewniają klientom stałe rabaty w swoich placówkach oraz okresowe promocje. Oprócz partnerów głównych, program skupia również dziesiątki firm i marek w ramach Class&More, programu również oferującego atrakcyjne zniżki (w kategoriach hotele, restauracje, uroda, biura podróży, sport). W ciągu ostatniego miesiąca pojawiły się w nim dwa luksusowe hotele w Gdańsku i Spale oraz kolejne ekskluzywne restauracje w Warszawie.

źródło: Raiffeisen Bank Polska
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Raiffeisen Class&Club taniej ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora