Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowa placówka ING w Łodzi PDF Drukuj Email
13.02.2011.
Zabytkową fabrykę w Łodzi przeobrażono w nowoczesne centrum bankowości ING Banku Śląskiego. Nową placówkę ING przy ulicy Kopcińskiego 73/75 wyróżniają awangardowy wystrój i przyjazna klientom aranżacja wnętrz. W placówce znalazło oczywiście miejsce Centrum Bankowości Prywatnej.

Pofabryczna zabudowa charakterystyczna dla łódzkiej architektury, została zaaranżowana specjalnie na potrzeby ING Banku Śląskiego. W ramach rewitalizacji historycznego obiektu oczyszczono stare cegły, przeprowadzono prace renowacyjne, a stary budynek rozbudowano i nadbudowano współczesną architekturą. W efekcie powstał wspaniały budynek biurowy klasy A o dużej, wygodnej powierzchni i wyjątkowym, industrialnym klimacie.

W placówce banku zastosowano najnowsze rozwiązania i udogodnienia technologiczne. W nowoczesnym oddziale utworzono dostępną przez 24 godziny na dobę strefę samoobsługową, w której klienci mogą skorzystać z urządzeń dualnych, czyli wpłatomatu i bankomatu w jednej maszynie oraz stanowiska internetowego. W nowoczesnym wnętrzu placówki znajdują się wydzielone miejsca do obsługi kasowej oraz spotkań z klientami. Stanowiska doradców są mobilne oraz wyposażone w dodatkowy monitor dla klienta. Dłuższe spotkania są prowadzone w zapewniającym przyjazną atmosferę pokoju spotkań. O nowoczesności oddziału świadczą ponadto nowatorskie rozwiązania, takie jak pas LCD i słup multimedialny służące do prezentacji oferty oraz multimedialny kącik dla dzieci.

źródło: ING Bank Śląski S.A.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowa placówka ING w Łodzi ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora