Zur Navigation | Zum Inhalt
Comarch Wealth Management PDF Drukuj Email
16.02.2011.

Często czytamy o wysublimowanym oprogramowaniu do wspomagania private banking. Nie wszyscy wiedzą, że również polski Comarch oferuje takie rozwiązania.

Rozwiązania Comarch dedykowane obszarom Wealth Management i Private Banking obejmują procesy obsługi klienta w sposób kompleksowy. Dotyczy to zarządzania relacjami z klientem, prowadzenia procesu doradztwa inwestycyjnego począwszy od analizy profilu klienta, poprzez wybór strategii i produktów, symulację scenariuszy czy też optymalizację portfela, po monitorowanie celów klienta i zmian na portfelu. To także wsparcie komunikacji z klientem poprzez dedykowany portal, usługa raportowania portfela i wykorzystanie narzędzi mobilnych przez doradców oraz samego klienta. Szczególnie ten ostatni obszar traktujemy jako istotne uzupełnienie oferty instytucji finansowych zgodnie z aktualnymi trendami w zakresie obsługi i komunikacji z klientem.

Wybór rozwiązań Comarch to przede wszystkim uzyskanie wiarygodnego partnera ograniczającego ryzyko projektu i stwarzającego warunki do rozwoju w kolejnych latach. To również dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz architektura gwarantująca wysoką skalowalność produktu, otwartość integracji oraz możliwość uzupełniania produktu o kolejne moduły wraz z rozwojem biznesu i potrzeb instytucji. Comarch oferuje znacznie więcej: wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości i inwestycji, sprawdzone modele danych dostosowane do biznesu Wealth Management, pierwszorzędne narzędzia analityczne oraz komponenty raportów oparte na najlepszych praktykach rynku i badaniach własnych.

źródło: Comarch

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Comarch Wealth Management ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora