Zur Navigation | Zum Inhalt
Korzystne struktury Citi PDF Drukuj Email
06.03.2011.

Produkty strukturyzowane dystrybuowane przez Citi Handlowy okazały się najzyskowniejszymi wśród struktur zakończonych w 2010 roku - wynika z raportu przygotowanego przez portal Structus.pl. Spośród pięćdziesięciu struktur oferowanych przez Citi Handlowy aż osiemnaście pozwoliło zarobić co najmniej 10 proc. w skali roku. Średni roczny zysk ze wszystkich struktur Citi Handlowy wyniósł 6,31 proc.

Wyniki produktów zakończonych w 2010 roku wskazują, że nasze podejście w obszarze proponowanych rozwiązań inwestycyjnych wbudowanych w struktury sprawdza się. Trafnie dobieramy instrumenty bazowe do sytuacji rynkowej. Pozostajemy jednym z najbardziej doświadczonych i aktywnych graczy na tym rynku, tłumaczy Piotr Bułkowski, Dyrektor Biura Produktów Strukturyzowanych. 

Miniony rok był szczególnie udany dla klientów Banku, których produkty strukturyzowane kończyły się w tym okresie.. Na 50 produktów oferowanych przez bank i zakończonych w 2010 roku aż 35 z nich przyniosło zyski. Klienci oprócz zainwestowanego kapitału otrzymali również odsetki w wysokości od 2% do nawet 47% za cały okres inwestycji. Tylko w 15 przypadkach klienci otrzymali jedynie kwotę, którą pierwotnie zainwestowali Jak wynika z raportu Structus.pl średni roczny zysk ze wszystkich struktur Citi Handlowy zakończonych w 2010 roku wyniósł 6,31 proc.

Citi Handlowy wprowadza kilka produktów strukturyzowanych miesięcznie. Oferta struktur dystrybuowanych przez Citi Handlowy zróżnicowana jest ze względu na horyzont czasowy inwestycji; walutę, w której inwestowane są środki; poziom ochrony kapitału; instrumenty bazowe. Dzięki tak zbudowanej ofercie klient może znaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb. Jednocześnie, klientom prestiżowym Citi Handlowy oferuje produkty "szyte na miarę". W 2010 roku bank zaoferował klientom Gold i Gold Select 30 produktów strukturyzowanych.

Wyniki struktur w 2010 r podsumował portal Structus.pl. Informacje na temat oferty produktów strukturyzowanych Citi Handlowy można uzyskać na stronie www.citihandlowy.pl.

źródło: Citi Handlowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Korzystne struktury Citi ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora