Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowe struktury w Kredyt Banku PDF Drukuj Email
15.03.2011.
Od 15 marca Kredyt Bank oferuje dwie lokaty strukturyzowane. Jedna jest oparta na konstrukcji "Double No Touch*", a druga na „EURO DIGITAL RANGE**”. Ponadto, IX lokata strukturyzowana zakończyła się 8 – procentowym zyskiem.

- Cieszy nas wynik IX struktury, szczególnie, że oznacza on 8 – procentowy zysk dla naszych klientów. Mamy już za sobą siedem edycji zakończonych sukcesem. Od dzisiaj proponujemy klientom kolejne dwie lokaty, wśród nich lokata strukturyzowana oparta na kursie EUR/PLN według NBP - powiedział Piotr Uciński, Manager produktu w Dep. Bankowości Detalicznej Kredyt Banku.

Przez najbliższe trzy dni bank ma w ofercie dwie lokaty strukturyzowane.

Oprocentowanie XVIII edycji lokaty strukturyzowanej uzależnione jest od zmian instrumentu bazowego w trakcie jej trwania. Jeżeli kurs EUR/PLN notowany na rynku międzybankowym utrzyma się w określonym przedziale od 18 marca do 20 września br., to klienci otrzymają odsetki w wysokości 8%.

XIX lokata strukturyzowana jest połączeniem lokaty bankowej oraz kontraktu opcyjnego (euro digital range **) na instrument bazowy - kurs EUR/PLN wg NBP. Jeżeli 20 września br. kurs EUR/PLN znajdzie się w przedziale 3,60 – 3,95 to klient otrzyma odsetki w wysokości 9% w skali roku.

Lokaty są zawierane na 6 miesięcy. Minimalna kwota to 10 tys. złotych. Subskrypcja potrwa tylko 3 dni, do 17 marca br. Lokaty strukturyzowane zapewniają 100% ochronę zainwestowanego kapitału.

Obie oferty skierowane są dla klientów preferujących bezpieczny profil inwestowania swoich aktywów.

* Konstrukcja oparta na opcji "double-no-touch" - wypłata odsetek następuje, gdy kurs EUR/PLN notowany na rynku międzybankowym (wg Reuters) będzie pozostawał wewnątrz zdefiniowanego przedziału kursowego w okresie od 18 marca do 20 września .

** Konstrukcja oparta na opcji „euro digital range” – wypłata odsetek następuje, gdy kurs EUR/PLN notowany wg NBP pozostanie w przedziale określonym w dniu obserwacji, to jest 20 września 2011 r.

źródło: Kredyt Bank
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowe struktury w Kredyt Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora