Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowe konto w ofercie PKO BP PDF Drukuj Email
19.05.2011.

PKO Bank Polski rozpoczął 2. etap zmian w ofercie kont osobistych. Od 16 maja dla zamożnych Klientów Bank przygotował Konto Platinium II.

Jest to kontynuacja procesu zmian produktowych rozpoczętych 2 miesiące temu. 14 marca zadebiutowało 5 nowych kont osobistych: PKO Konto Pierwsze, PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, Superkonto Oszczędne i PKO Konto Pogodne.

- Zgodnie z zapowiedziami systematycznie wzbogacamy naszą ofertę produktową. W drugim etapie kampanii nowych rachunków osobistych koncentrujemy się na potrzebach wysoko transakcyjnych oraz zamożnych klientów. Do tych grup kierujemy nowoczesne rozwiązania na najwyższym poziomie – mówi Zbigniew Jagiełło, Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

Konto Platinium II to elitarny rachunek przygotowany z myślą o najzamożniejszej grupie klientów z wpływami od 15 tys. zł miesięcznie lub posiadającymi aktywa w wysokości od 500 tys. zł. W przypadku tego rachunku pakiet usług dodatkowych oprócz dedykowanego do obsługi doradcy, dedykowanej oferty kredytowej, prestiżowej karty debetowej oraz Programu Przywilejów obejmuje również Concierge i zintegrowany rachunek maklerski. Zakres usług świadczonych w ramach Concierge jest bardzo szeroki, łącznie z możliwością spełnienia niestandardowych życzeń klientów rozpatrywanych indywidualnie jak np.: zakupy w towarzystwie stylisty, podstawienie limuzyny z szoferem czy też organizacja spotkania z piłkarzami renomowanego klubu piłkarskiego.

źródło: Biuro prasowe PKO Bank Polski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowe konto w ofercie PKO BP ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora