Zur Navigation | Zum Inhalt
Golf z mistrzem w BRE PDF Drukuj Email
09.06.2011.

BRE Private Banking & Wealth Management zorganizował w zeszłym roku cykl kameralnych spotkań golfowych z gwiazdą tego sportu - Peterem Bronsonem.

Dla klientów zainteresowanych tą dyscypliną była to okazja do szlifowania swoich umiejętności golfowych oraz indywidualnego treningu z mistrzem. Spotkania rozpoczynały się godzinną rozgrzewką na driving range. Kolejnym punktem programu były towarzyskie rozgrywki golfowe zakończone wspólnym lunchem. Wytrwali również po lunchu mogli kontynuować grę pod okiem Petera Bronsona.

Rozgrywki miały charakter kameralny - brało w nich udział od trzech do dziewięciu osób. Odbyły się na polach golfowych w całej Polsce - w okolicach Gdańska, Katowic, Wrocławia, Olsztyna i Warszawy. Z mistrzem trenowali zarówno wytrawni golfiści jak i początkujący gracze. Formuła spotkań pozwoliła wszystkim na miłe i efektywne spędzenie czasu.

W bieżącym roku BRE Private Banking & Wealth Management kontynuje cykl spotkań na polach golfowych w całej Polsce. Pierwsi klienci zagrali z mistrzem w kwietniu. Pozostałe rozgrywki bedą realizowane do końca jesieni.

źródło: Katarzyna Turmińska, Business&More, BRE Bank

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Golf z mistrzem w BRE ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora