Zur Navigation | Zum Inhalt
karta z diamentem w CITI PDF Drukuj Email
27.06.2011.

Są już pierwsi posiadacze prestiżowej Karty Kredytowej Citibank MasterCard® World Signia Ultime. Oprócz elitarnego plastiku otrzymali oni od banku diamenty.

To jubilerskie wyróżnienie trafić ma do pierwszych dziesięciu posiadaczy karty Ultime. W ten sposób bank podkreśla wyjątkowość tak swoich klientów jak i oferowanego im produktu.

Karta Kredytowa Citibank MasterCard® World Signia Ultime to diament na rynku prestiżowych kart kredytowych. Dlatego pierwsi posiadacze naszej karty oprócz czarnego plastiku otrzymają od banku właśnie diamenty, tłumaczy Karol Wasilewski, Dyrektor ds. zarządzania i rozwoju oferty produktowej.

Oferowana od 15 czerwca Karta Kredytowa Citibank MasterCard® World Signia Ultime znalazła już pierwszych użytkowników. Obdarowani przez bank diamentami klienci mogą już korzystać z bogatej oferty przywilejów, jaką wraz z czarnym plastikiem gwarantuje im Citi Handlowy.

Karta Kredytowa Citibank MasterCard® World Signia Ultime to pierwsza partnerska karta tej klasy. Przygotowana została wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz programem lojalnościowym Miles & More.

Podstawowym wyróżnikiem karty jest wysoki limit kredytowy, który wynieść może nawet 1 mln zł. Ustalany jest indywidualnie w zależności od wyrafinowanych potrzeb klienta. Oprócz tego klienci zyskują liczne przywileje. Na początek – 10 000 mil Programu Miles&More na powitanie. Potem za każde 3 zł wydane kartą na zakupy klienci uzyskają 1 milę w programie Miles & More. Zgromadzone punkty klienci mogą wymieniać na nagrody, np. kolejne bilety lotnicze.

W ramach szeregu usług dodatkowych posiadacze czarnego plastiku z oferty Citi Handlowy otrzymują bogaty pakiet ubezpieczeń, w tym ubezpieczenie kosztów leczenia do 7,5 mln euro, NNW – czyli ubezpieczenie obejmujące wypadki i obrażenia doznane w podróży środkami transportu publicznego - do 750 tys. euro. Do karty przypisane są również usługi assistance, czyli wsparcie w nagłych wypadkach obejmujące m.in. pomoc medyczną, prawną i w podróży. Specjalny „lifestyle manedżer” zapewnia z kolei wsparcie w zakresie usług organizacyjno-rezerwacyjnych, takich jak choćby rezerwacja biletu lotniczego, wynajem samochodu z kierowcą, porady dotyczące podróży, rezerwacja pola golfowego, hotelu czy stolika w restauracji.

Jako, że większość posiadaczy czarnych plastików to klienci często podróżujący po świecie wraz z Kartą Kredytową Citibank MasterCard Word Signia Ultime jej posiadacze otrzymują kartę członkowską Priority Pass będącą przepustką do 600 ekskluzywnych salonów typu „business lounge” - poczekalni na lotniskach w ponad 100 krajach i ponad 325 portach lotniczych.

Dodatkowo, posiadacze ekskluzywnej Karty Kredytowej Citibank MasterCard® World Signia Ultime mogą korzystać z Programu A La Carte, który obejmuje specjalny serwis i rabaty w prestiżowych restauracjach w całej Polsce, a także największego w Polsce Programu Rabatowego dla posiadaczy kart kredytowych.

Oprocentowanie kredytu w karcie wynosi 18,00%. Okres bezodsetkowy do 56 dni. Opłata standardowa za wydanie i możliwość korzystania z czarnego plastiku wynosi 1 000 zł. Karta Kredytowa Citibank MasterCard® World Signia Ultime wydawana jest w technologii PayPass.

 źródło: Citi Handlowy, PRNEWS. pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...karta z diamentem w CITI ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora