Zur Navigation | Zum Inhalt
Usługi Concierge w Polbanku PDF Drukuj Email
12.07.2011.

Polbank Concierge to nowa usługa, którą od wczoraj mają do dyspozycji posiadacze Rachunku Bankowości Osobistej w Polbanku. Rezerwacja stolika w zagranicznej restauracji? Kompleksowa organizacja wycieczki na zawody Formuły 1? Wynajem limuzyny z kierowcą? Indywidualne zakupy ze stylistą? Nie ma problemu – wystarczy jeden telefon, aby skorzystać z organizacji tych i wielu innych usług w dowolnym miejscu na świecie. Organizacja każdej z nich jest bezpłatna.

Nowa usługa obejmuje osiem obszarów udogodnień i sposobów spędzania wolnego czasu. Są to: dom, samochód, podróże, kultura i sztuka, sport, restauracje i życie nocne, moda i styl oraz ekostyl. Zakres realizacji usług obejmuje nie tylko Polskę, ale także zagranicę. Klient może np. zażyczyć sobie zarezerwowania stolika w paryskiej restauracji, zakupów z doradcą w najmodniejszych butikach Mediolanu czy kupna biletów na wyścig Formuły 1 w Azji. Dla kierowców bank przygotował m.in. usługę holowania pojazdu, dostarczenia paliwa na trasie, organizacji pomocy tłumacza oraz prawnika. Podróżnicy otrzymają poradę w zakresie wyboru hoteli na całym świecie. W ofercie znajduje się także wyczarterowanie jachtu, samolotu oraz zapewnienie opieki doświadczonego przewodnika. Osoby ceniące życie w zgodzie z naturą zdobędą informacje o ekologicznych wakacjach w biohotelach i certyfikowanych gospodarstwach agroturystycznych oraz ekologicznych SPA.

Żeby skorzystać z usługi, należy zadzwonić na dedykowany klientom Bankowości Osobistej numer infolinii, a pracownicy banku zajmą się załatwieniem wszelkich formalności. Na infolinię można dzwonić z całego świata - 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Organizacja usług jest bezpłatna, natomiast koszty ich realizacji pokrywa Klient – przy czym każdorazowo są mu one przedstawiane do akceptacji przed realizacją.

– Pakiet Polbank Concierge to rodzaj osobistego asystenta dla naszych klientów – mówi Tomasz Sobociński, kierownik Biura Bankowości Osobistej w Polbanku – Już nie muszą oni sami dbać o bilety na samolot, czy poszukiwać przewodnika po kraju, do którego się udają. Robimy to za nich. Dzięki temu mogą poświęcić swój czas na sprawy naprawdę ważne lub na relaks i rozrywkę na najwyższym poziomie. – dodaje Sobociński.

Bankowość Osobista w Polbanku to odrębna linia usług finansowych skierowana do klientów, którzy posiadają łączne aktywa o wartości powyżej 75 tys. zł na dowolnych produktach depozytowych i inwestycyjnych (kontach, lokatach, funduszach inwestycyjnych). Podstawowe konto dla Klientów Bankowości Osobistej to Rachunek Bankowości Osobistej, który jako jedyny na rynku jest oprocentowany zmiennie, odwzorowując stawkę WIBOR 1M. Dzięki temu każdego dnia dostosowuje się do zmian zachodzących na rynku depozytów. Oszczędności klientów powyżej 10 tys. zł są oprocentowane aż 6,47% w skali roku (WIBOR 1M + 1,85%, gdzie, stawka WIBOR 1M z dnia 11.07.2011 r. wynosiła 4,62%). Do rachunku wydawana jest prestiżowa karta płatnicza VISA umożliwiająca bezpłatny dostęp do zgromadzonych oszczędności we wszystkich bankomatach w Polsce. Dzięki specjalnej promocji klienci Bankowości Osobistej mogą też do końca września 2011 r. bezpłatnie wypłacać gotówkę w bankomatach na całym świecie. Z Bankowości Osobistej w Polbanku korzysta obecnie ponad 36 tys. klientów.

źródło: Polbank EFG

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Usługi Concierge w Polbanku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora