Zur Navigation | Zum Inhalt
150 restauracji dla Citigold PDF Drukuj Email
20.07.2011.

Dokładnie rok temu Citi Handlowy uruchomił Program A La Carte. Adresowany do prestiżowych klientów banku Citigold i Citigold Select program gwarantuje specjalne przywileje w starannie wyselekcjonowanych 148 restauracjach w całej Polsce. Selekcji lokali dokonał bank Citi Handlowy na podstawie rekomendacji swoich klientów.

Tworząc Program A La Carte inspirowaliśmy się podobnym rozwiązaniem realizowanym w Singapurze. Odniosło ono tam ogromny sukces. I w przypadku Polski także okazało się strzałem w dziesiątkę - tłumaczy Izabela Kochańska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Bankowości Detalicznej Citi Handlowy - Udało nam się zbudować rodzaj społeczności „koneserów restauracyjnych”, którzy na naszej stronie wzajemnie rekomendują sobie interesujące lokale i korzystają z przywilejów, jakie w tych miejscach gwarantuje im karta Citigold.

Program A La Carte uprawnia do atrakcyjnych zniżek oraz wyjątkowej obsługi w wybranych restauracjach na terenie całej Polski. To może być specjalny rabat na kolację w restauracji, ale także rozmowa z szefem kuchni, lampka wina czy szampana lub też możliwość zamówienia specjalnego dnia, które dostępne jest tylko dla wybranych klientów, dodaje Izabela Kochańska.

Na specjalnej stronie www.citigold-restauracje.pl oprócz listy renomowanych restauracji rekomendowanych przez Citi Handlowy klienci znajdą też szczegółowe informacje na temat oferty specjalnej z tych lokali. Dodatkowo, w sekcji „Ulubione restauracje” klienci mogą zagłosować na 3 najlepsze według nich restauracje. Ich ocena jest widoczna potem przy prezentacji każdego z lokali. Dodatkowo, w ramach Programu A La Carte klienci mogą też korzystać z przywilejów w wybranych hotelach i ośrodkach SPA. Listę tych ośrodków podobnie znaleźć można na www.citigold-restauracje.pl.

Bank powiększył grupę restauracji, w których klienci Citigold i Citigold Select mogą korzystać z wyjątkowych przywilejów. Rozpoczynając od 30 renomowanych lokali, dzisiaj w ramach Programu A La Carte poleca swoim klientom około 150 restauracji w całej Polsce.

źródło: Citi Handlowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...150 restauracji dla Citigold ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora