Zur Navigation | Zum Inhalt
Weryfikacja podatkowa w PKO PDF Drukuj Email
21.08.2011.

PKO Bank Polski zaprasza Klientów Platinium do skorzystania z weryfikacji sytuacji podatkowej przez firmę Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych.

Klientom PKO Banku Polskiego posiadającym Rachunek Platinium lub Konto Platinium II Deloitte Doradztwo Podatkowe oferuje bezpłatną, jednorazową usługę wstępnej weryfikacji sytuacji podatkowej w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych.

Wstępna weryfikacja sytuacji podatkowej Klienta zostanie przeprowadzona przez licencjonowanego doradcę podatkowego Deloitte na życzenie Klienta w trakcie godzinnego spotkania w kancelarii Deloitte lub podczas telekonferencji w oparciu o informacje i pytania Klienta zawarte w specjalnym Formularzu Weryfikacji dostępnym u dedykowanego Doradcy Klienta w oddziale.

Wypełniony kwestionariusz powinien zostać przesłany bezpośrednio do firmy Deloitte. Wypełnienie formularza pozwoli oszacować, czy firma Deloitte może służyć Klientowi pomocą w sprawach podatkowych.

Wszelkie przekazane informacje są poufne i zarówno Bank, jak i firma Deloitte zobowiązują się do niewykorzystywania oraz nieudostępniania ich osobom trzecim.

UWAGA! Wstępna weryfikacja podatkowa nie stanowi porady ani opinii prawnej czy podatkowej i zarówno bank, jak i Deloitte nie odpowiadają za wykorzystanie przez Klienta informacji uzyskanych w jej wyniku.

źródło: PKO Bank Polski SA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Weryfikacja podatkowa w PKO ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora