Zur Navigation | Zum Inhalt
Lokata dla Inwestora w ING PDF Drukuj Email
11.09.2011.

ING Bank Śląski zaoferował klientom indywidualnym nowy produkt oszczędnościowy. Trzymiesięczna Lokata dla Inwestora, z oprocentowaniem 4,50% w skali roku, dostępna jest dla posiadaczy kont oszczędnościowych od 6 września br. Dodatkowo, Bank podwyższył oprocentowanie eLokaty 3M z 3,50% na 4,00% w skali roku.

Lokata dla Inwestora 3M to program dla osób, dla których ważny jest stały dostęp do pieniędzy, ulokowanych na dobrze oprocentowanej lokacie. W korzystnym momencie  na rynku klient może przenieść środki do funduszy inwestycyjnych. 

Lokata dla Inwestora 3M prowadzona jest w PLN. Minimalna wpłata wynosi 50 000 zł natomiast maksymalna 1 000 000 zł. Po upływie terminu lokaty kapitał i odsetki są automatycznie przelewane na bezpłatne, oprocentowane OKO w PLN, OKO Direct w PLN lub OKO Premium w PLN.

Klient ma możliwość zerwania lokaty przed upływem 3 miesięcy:
jeśli środki z zerwanej lokaty zostaną w całości przeznaczone na zakup wybranego subfunduszu ING Parasol FIO, klient otrzyma odsetki należne za okres, jaki trwała lokata (minimalna kwota wpłaty do wybranego subfunduszu to 50 000 zł);
jeśli środki z zerwanej lokaty zostaną przeznaczone na cel inny niż subfundusz ING Parasol FIO, klient otrzyma pieniądze bez odsetek.

Warto przypomniec, że w ramach oferty „Bonus na start” klienci, którzy zaczynają oszczędzać z ING Bankiem Śląskim mogą otrzymać oprocentowanie podwyższone o 1,75% w skali roku. Oferta podwyższonego oprocentowania obowiązuje na pierwszym Otwartym Koncie Oszczędnościowym w PLN albo Otwartym Koncie Oszczędnościowym Direct w PLN przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta.

Dodatkowo, posiadacze Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, mogą otrzymać podwyższone oprocentowanie +0,50%, w przypadku regularnych wpływów z tytułu wynagrodzenia na konto osobiste Direct lub Komfort (min. 2 000 zł w formie odrębnego przelewu za co najmniej dwa miesiące w danym kwartale kalendarzowym) przy jednoczesnym posiadaniu systemu ING BankOnLine.

źródło: ING Bank Śląski S.A.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Lokata dla Inwestora w ING ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora