Zur Navigation | Zum Inhalt
"Złoto na Plus" w ING PDF Drukuj Email
22.09.2011.

ING Bank Śląski we współpracy z ING Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie oferuje klientom Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Złoto na Plus”, którego dochodowość jest uzależniona od wzrostu ceny złota na światowych rynkach. Subskrypcja trwa od 20 września do 7 października br.

- Od dłuższego czasu obserwujemy stały i systematyczny wzrost ceny złota na światowych giełdach w wyniku niepewnej sytuacji na międzynarodowych rynkach finansowych. Również prognozy dla rynku złota na lata 2012 – 2013 wskazują na możliwą kontynuację trendu wzrostowego ceny tego kruszcu, który zawsze w niepewnych czasach był bezpieczną przystanią dla inwestorów - powiedział Dariusz Maliszewski, Manager Wydziału Produktów w ING Banku Śląskim.

- Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Złoto na Plus” to propozycja dla tych klientów, którzy chcieliby skorzystać z możliwego dalszego wzrostu ceny złota w okresie najbliższych 24 miesięcy. Przy optymistycznym scenariuszu rynkowym, potencjalny dochód z tej inwestycji może wynieść maksymalnie 29,99% netto za cały okres inwestycji, co można porównać do tradycyjnej lokaty oprocentowanej na 18,5% w stosunku rocznym – dodał D. Maliszewski.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Złoto na Plus” jest 24-miesięcznym ubezpieczeniem na życie i dożycie, w którym ochronę ubezpieczeniową zapewnia ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Najważniejsze parametry produktu to:
- minimalna kwota inwestycji 3.000 zł,
- okres inwestycji – 24 miesiące,
- aktywo bazowe: cena złota (Indeks GOLDLNPM),
- na koniec okresu ubezpieczenia 100%-owa gwarancja wpłaconych środków.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Złoto na Plus” jest dostępny we wszystkich oddziałach ING Banku Śląskiego oraz za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej ING BankOnLine.

źródło: ING Bank Śląski S.A.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu..."Złoto na Plus" w ING ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora