Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowy rachunek w Banku BPH PDF Drukuj Email
28.09.2011.

Bank BPH wprowadził do swojej oferty nowy, prestiżowy rachunek osobisty - Maksymalne Konto.

Bank idzie tu trochę "pod prąd" obecnym trendom, bo standardowo pobierana jest za prowadzenie rachunku opłata 14,99 zł. Klienci otrzymują jednak w tej cenie rozszerzony pakiet usług bankowych, złotą kartę do konta i szeroki pakiet usług assistance. Posiadacz Maksymalnego Konta może też otworzyć rachunek oszczędnościowy o oprocentowaniu wyższym niż standardowe, nie płacąc za jego prowadzenie, jak również korzystać z mechanizmu autoinwestycji.

Warto tu zasygnalizować zawartość pakietu ubezpieczeniowego obejmującego: assistance medyczny, assistance domowy, assistance samochodowy, ubezpieczenie w podróży.

Złota karta oferowana do konta, umożliwia m.in. bezpłatne korzystanie z bankomatów na świecie oraz wykonywanie płatności przez Internet - można na niej również łatwo ustawić i zmienić poziom limitów dla poszczególnych rodzajów transakcji.

Na życzenie Klient może korzystać z mechanizmu autoinwestycji (lokaty nocnej). Opcja autoinwestycji polega na tym, że środki zgromadzone na Maksymalnym Koncie na koniec dnia są lokowane automatycznie i bezpłatnie na lokacie nocnej oprocentowanej 4% w skali roku. Następnego dnia środki te są do dyspozycji Klienta na jego koncie osobistym. Autoinwestycja jest uruchamiana na życzenie Klienta, gdy saldo na rachunku przekroczy 4 tys. zł, a nadwyżka finansowa wyniesie min. 50 zł. Klient może podnieść próg autoinwestycji maksymalnie do 100 tys. zł.

Klienci mogą również korzystać z konta walutowego a’vista nie ponosząc opłaty za jego otwarcie i prowadzenie.

Dla Klientów posiadających aktywa zgromadzone w Banku BPH lub aktywa nabyte za pośrednictwem Banku BPH w Biurze Maklerskim Banku BPH czy w BPH TFI w łącznej wysokości co najmniej 500.000,00 zł Maksymalne Konto jest prowadzone bezpłatnie.

źródło: Bank BPH SA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowy rachunek w Banku BPH ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora