Zur Navigation | Zum Inhalt
Struktura w Kredyt Banku PDF Drukuj Email
16.12.2011.

Tylko do 21 grudnia br. w ofercie Kredyt Banku będzie dostępna nowa lokata strukturyzowana, oparta o konstrukcję Double No Touch. Zysk z lokaty może wynieść 11% w skali roku.

Zysk ze struktury uzależniony jest od zmian instrumentu bazowego w dniu obserwacji. Jeżeli kurs EUR/PLN notowany na rynku międzybankowym wg Reuters utrzyma się w przedziale pomiędzy 4,20 - 4,90 PLN w dniach obserwacji, tj. od 22.12.2011r. do 08.06.2012 r. , to klienci otrzymają 11 czerwca 2012 roku odsetki w wysokości 11%.

- To obecnie najwyższe oprocentowanie na 6-miesięcznych lokatach strukturyzowanych proponowanych na polskim rynku. Zastosowanie przez Kredyt Bank bardzo szerokiego przedziału kursowego (aż 70 gr) jest unikatowe na polskim rynku i znacząco zwiększa szanse na pozytywne zakończenie inwestycji – powiedziała Katarzyna Kulaj, Menedżer Zarządzający Rynkiem w Kredyt Banku.

Kontrakt opcyjny, nazywany również opcją „DOUBLE NO TOUCH” jest strategią, która daje inwestorowi prawo do wypłaty z góry określonej kwoty. Kwota ta będzie zakwalifikowana jako odsetki od lokaty. Wypłata nastąpi pod warunkiem, że podczas trwania kontraktu kurs instrumentu bazowego opcji tj. kurs notowany na rynku międzybankowym EUR/PLN wg Reuters będzie pozostawał wewnątrz zdefiniowanego przedziału kursowego. Jeżeli w dowolnym momencie trwania kontraktu opcyjnego kurs notowany na rynku międzybankowym  EUR/PLN wg Reuters  osiągnie lub przekroczy graniczne wartości przedziału kursowego określone dla kursu EUR/PLN wskazane w kontrakcie, do wypłaty z góry określonej kwoty nie dochodzi.

Lokata strukturyzowana zawierana jest na 6 miesięcy (od 22.12.2011r. do  11.06.2012r.), a minimalna kwota to 5 tys. zł. Kapitał jest w 100% chroniony, lokata jest zatem dobrą propozycją dla klientów o profilu bezpiecznym.

Opłata za wycofanie kapitału przed terminem zapadalności wynosi 3% w pierwszych 2 miesiącach trwania lokaty, 2% w kolejnych dwóch i 1% na 2 miesiące przed terminem zakończenia inwestycji.

Subskrypcja lokaty potrwa 5 dni roboczych i zakończy się 21 grudnia 2011 roku.

źródło: Kredyt Bank SA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Struktura w Kredyt Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora