Zur Navigation | Zum Inhalt
Alior Doradztwo Prawne PDF Drukuj Email
09.01.2012.

Alior Bank jako pierwszy w Polsce integruje usługi bankowe z profesjonalnym doradztwem prawnym, tworząc kancelarię „Alior Doradztwo Prawne”. Od stycznia 2012 również osoby niebędące klientami banku, mogą skorzystać na atrakcyjnych warunkach z usług prawnych oferowanych przez 30 doświadczonych prawników.

Koncepcja udostępnienia klientom usług doradztwa prawnego powstała na gruncie doświadczeń zebranych podczas procesu powstawania i rozwijania Alior Banku, w którym aktywnie uczestniczyli prawnicy kancelarii „Alior Doradztwo Prawne”. Kancelaria oferuje profesjonalne usługi prawne zarówno przedsiębiorstwom jak i klientom indywidualnym.

Jakość oferty gwarantuje zespół trzydziestu prawników - ekspertów z różnych dziedzin prawa, mających duże doświadczenie zarówno w obsłudze firm jak i osób fizycznych. Wyróżnikiem usług kancelarii jest doskonała znajomość potrzeb biznesu i szybkość działania połączona z najwyższą jakością obsługi klientów zgodną z wzorcami wyznaczonymi przez Alior Bank.

Ambicją Alior Banku jest stworzenie dużej ogólnopolskiej kancelarii, która będzie wyróżniała się wysoką jakością usług oferowanych w cenach przystępnych dla szerokiej grupy klientów. Usługi prawne oferowane są w cenie - 200 zł za godzinę. Ponadto, oprócz tradycyjnego modelu współpracy prawnicy udzielają również porad zdalnie za pośrednictwem telekonferencji lub poczty e-mail.  

W ofercie kancelarii „Alior Doradztwo Prawne” znajdują się usługi doradztwa prawnego z zakresu: prawa pracy, windykacji należności, sporów i postępowań sadowych, bankowości i finansów, oraz postępowań administracyjnych, negocjacji handlowych i opiniowania umów, IT i e-commerce, ochrony konsumentów i prawa o konkurencji, prawa handlowego, reklamy i własności intelektualnej, a także przestępstw gospodarczych.

Więcej informacji o kancelarii „Alior Doradztwo Prawne” na stronie: http://aliordp.pl/

źródło: Alior Bank

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Alior Doradztwo Prawne ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora