Zur Navigation | Zum Inhalt
Private Banking po godzinach PDF Drukuj Email
02.02.2012.

„Private Banking po godzinach” – Noble Bank rozpoczął ekskluzywny cykl spotkań z ekspertami i ludźmi biznesu

„Private Banking po godzinach” to cykl ekskluzywnych klubowych spotkań, zainicjowany przez Noble Bank z myślą o ludziach sukcesu, którzy pragną wciąż pogłębiać swoje pasje
i zdobywać nowe biznesowe inspiracje. Noble Bank, lider private bankingu w Polsce, zaprosił do udziału w cyklu wybitnych ekspertów, którzy w interesujących dyskusjach z uczestnikami odpowiedzą m.in. na pytania o rynkowe trendy na 2012 rok oraz o szanse i wyzwania, jakie otwierają się przed polskimi firmami. Gośćmi specjalnymi pierwszej edycji są: prof. Dariusz Rosati – minister spraw zagranicznych w latach 1995–1997, przewodniczący Komisji Finansów Publicznych oraz Wojciech Szeląg – szef redakcji ekonomicznej Polsat News. Całoroczny cykl „Private Banking po godzinach” obejmie 4 edycje spotkań w największych miastach Polski. Inspirującym dyskusjom towarzyszyć będzie nieformalna część koktajlowa – w swobodnej, klubowej atmosferze wyselekcjonowanych prestiżowych hoteli i restauracji, goście spotkań będą mieli okazję do rozmowy i poszerzenia sieci biznesowych kontaktów. Organizatorem wydarzeń jest Noble Concierge, a partnerem merytorycznym Klub Polskiej Rady Biznesu.

Biznesowe inspiracje - tematy przewodnie spotkań

Pierwsza edycja projektu rozpoczęła się 23 stycznia i będzie jedną z czterech kolejnych, jakie zaplanowano na ten rok w ramach całego cyklu. Spotkania „Private Banking Po godzinach” obejmą 10 miast i odbędą się w: Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Lublinie. W sumie w 2012 roku odbędzie się około 40 ekskluzywnych spotkań – na każde z wydarzeń składać będzie się dyskusja z udziałem gości specjalnych oraz część nieformalna.

Każdej z czterech edycji towarzyszyć będzie inny motyw przewodni. Pierwsza seria, z udziałem prof. Dariusza Rosatiego i redaktora Wojciecha Szeląga, porusza tematykę trendów finansowo-gospodarczych, wyzwań, jakie przyniesie 2012 rok oraz ich wpływu na funkcjonowanie polskich przedsiębiorstw – w tym branż bliskich uczestnikom spotkań. Kolejne spotkania, planowane na przełom kwietnia i maja, poświęcone będą stylowi życia, pasjom i inspiracjom – nie tylko biznesowym. Trzecia, jesienna seria spotkań adresowana będzie w szczególności do kobiet biznesu, zaś ostatnia, prowadzona przez bankierów inwestycyjnych Noble Banku, poświęcona będzie tematyce inwestycyjno-finansowej. We wszystkich spotkaniach udział wezmą kolejni specjalni goście - uznani eksperci i wpływowi ludzie biznesu.

źródło: Getin Noble Bank S.A.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Private Banking po godzinach ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora