Zur Navigation | Zum Inhalt
Platyna w Alior Banku PDF Drukuj Email
12.02.2012.

Do 17 lutego 2012 roku trwają zapisy na grupowe ubezpieczenie-inwestycyjne „Inwestycja w Platynę” dla klientów Alior Banku. Osoby, które przystąpią do ubezpieczenia będą miały możliwość zarabiania na rosnących cenach platyny. Inwestycja trwa do 17 września 2014 roku i posiada 100% gwarancję kapitału w dacie zapadalności.

„Inwestycja w Platynę” to ubezpieczenie na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym inwestującym w Bankowe Papiery Wartościowe emitowane przez Alior Bank SA oferujące 100% ochronę kapitału w dniu wykupu oraz dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe ING. Inwestor partycypuje w 65-75% we wzroście ceny Platyny do czasu, gdy cena ta osiągnie 135% Poziomu Początkowego (Bariera) w którymkolwiek momencie inwestycji. Jeżeli Bariera zostanie osiągnięta, Partycypacja wynosi 17,5-25%. Ostateczna wartość poziomów Partycypacji zostanie ustalona przez Emitenta najpóźniej w Dniu Emisji i ogłoszona w formie komunikatu. Maksymalny zysk nie jest ograniczony oraz nie występuje ryzyko kursowe.

Inwestycja dostępna jest dla klientów Alior Banku w wieku powyżej 18 lat. Minimalna wartość zapisu to 3.000 PLN.  Deklaracje przyjmowane są w placówkach Banku. Ubezpieczenie „Inwestycja w Platynę” dostępne jest w połączeniu z atrakcyjnie oprocentowanymi lokatami w promocji „Razem Zyskujesz” i „Większy Zysk 4”. Dodatkowo klienci mogą wybrać dogodny dla siebie pakiet ubezpieczeniowy.

źródło: Alior Bank

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Platyna w Alior Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora