Zur Navigation | Zum Inhalt
Śniadania inwestycyjne w BPH PDF Drukuj Email
20.04.2012.

W Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu i Katowicach odbyły się Śniadania inwestycyjne zorganizowane przez Bank BPH i BPH TFI, podczas których eksperci omówili bieżące trendy i perspektywy na rynkach kapitałowych.
Bank BPH wspólnie z BPH TFI zainicjował pilotażowy cykl spotkań z Klientami, doradcami segmentu affluent oraz mediami w ramach Śniadań Inwestycyjnych.

- Wysoka zmienność na rynkach kapitałowych będąca wynikiem problemów nadmiernego zadłużenia państw grupy PIIGS utrudnia podejmowanie obiektywnych decyzji inwestycyjnych. Dlatego Bank BPH wspólnie z BPH TFI organizuje spotkania z udziałem ekspertów, tak by wesprzeć swoich klientów w zarządzaniu aktywami – powiedział Mariusz Ekwiński, Dyrektor Departamentu Klienta Zamożnego w Banku BPH.

Śniadania Inwestycyjne to jedna z inicjatyw realizowanych w ramach dowodów potwierdzających obietnicę marki Banku BPH „Po prostu fair”. Eksperci z Banku BPH oraz BPH TFI podzielili się swoją wiedzą w zakresie rynków kapitałowych, rozwiązań finansowych oraz aktualnej oferty produktowej Banku będącej odpowiedzią na zmiany na rynku bankowym, opowiedzieli także o bieżących trendach i perspektywach na rynkach kapitałowych.

- Po okresie kryzysu finansowego klienci poszukują przede wszystkim lokat o wysokim poziomie bezpieczeństwa, a jednocześnie atrakcyjnym oprocentowaniu. My chcemy zwrócić ich uwagę na zalety dywersyfikacji portfela i staramy się pokazać alternatywy - od funduszy akcji, poprzez surowce, po strategię absolutnego zwrotu – podkreślił Grzegorz Łętocha, Dyrektor Departamentu Zarządzania Aktywami w BPH TFI.

Zaproszonym gościom zaprezentowane zostały także zagadnienia związane ze strategią pozycjonowania Banku „Po prostu fair”, jak również wiele ciekawych faktów o dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

źródło: Bank BPH

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Śniadania inwestycyjne w BPH ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora