Zur Navigation | Zum Inhalt
Wine & Food Noble Night PDF Drukuj Email
19.04.2012.

W tym roku – 22 września - już po raz piąty odbędzie się znany smakoszom wybornej kuchni festiwal Wine & Food Noble Night. Pierwsza tura eliminacji restauracji z całej Polski trwa do końca kwietnia. Wybrane kuchnie zaprezentują swoje możliwości w trakcie wrześniowego konkursu kulinarnego.

Festiwal po raz pierwszy odbył się w 2008 roku i od tamtego czasu zdążył na stałe wpisać się w kalendarz ważnych wydarzeń kulturalnych w Warszawie. Pierwszy dzień – uroczysta gala dedykowana głównie klientom Noble Banku – jest zarazem konkursem, w którym bierze udział kilkanaście wybranych wcześniej restauracji. Ich zadaniem jest zdobycie podniebień gości przystawką, daniem głównym i deserem. Zwycięskie kuchnie i ich szefowie otrzymują nagrody rzeczowe, promocję w mediach o zasięgu ogólnopolskim, a przede wszystkim zdobywają uznanie wyrafinowanego grona koneserów kuchni, którym jest tego wieczoru prawie tysięczna publiczność. Wyróżnione restauracje otrzymują również prestiżową oficjalną Rekomendację Noble Concierge, dzięki której plasują się na liście sprawdzonych i polecanych miejsc. W tym roku dodatkowe wyróżnienie przyznane zostanie przez profesjonalne jury związane z branżą gastronomiczną.

Po raz kolejny Wine & Food Noble Night będzie miał również swoją dzienną odsłonę otwartą dla wszystkich, którzy chcą spędzić oryginalne popołudnie. Na 23 września zaplanowane zostały degustacje, gotowanie ze znanymi mistrzami kuchni, animacje i konkursy oraz możliwość skosztowania kilkuset gatunków win z całego świata. Wszystko to w zupełnie nowym wydaniu i odświeżonej scenografii.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji festiwalu. Więcej informacji oraz zgłoszenie uczestnictwa w konkursie: www.noblenight.pl, kontakt: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

źródło: Noble Bank

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Wine & Food Noble Night ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora