Zur Navigation | Zum Inhalt
Sunreef Yachts na Adriatyku PDF Drukuj Email
22.05.2012.

Gdańska stocznia Sunreef Yachts jest niewątpliwie jedną z najbardziej dynamicznych stoczni jachtowych na świecie. W przeciągu zaledwie dziesięciu lat stocznia wypracowała sobie pozycję lidera w niszy luksusowych katamaranów na miarę. Kreatywność, innowacja i jakość są kluczem do tego sukcesu.

Po wzmożonej promocji w Europie Zachodniej, USA czy na Dalekim Wschodzie, firma przystąpiła teraz do intensywnego rozwoju w Europie Południowej, u wybrzeży Adriatyku. W kwietniu i maju 2012, stocznia Sunreef uczestniczyła w dwóch dynamicznie rozwijających się targach jachtowych: w Chorwacji (Split) i w Czarnogórze (Porto Montenegro, Tivat).

Na obu eventach zaprezentowany został katamaran żaglowy, Sunreef 58 FREESTYLE, nowy model wprowadzony w 2011 r. Była to premiera światowa tej wyjątkowej jednostki. Jacht charakteryzuje się oryginalnymi, fioletowymi kadłubami oraz minimalistycznym wystrojem wnętrz opierającym się na bieli.

FREESTYLE zdecydowanie wyróżniał się na targach, był jedynym luksusowym katamaranem-jachtem na wystawie. Po targach zorganizowano próby morskie dla klientów. Stocznia liczy na podpisanie 2-3 kontraktów w następstwie tych dwóch eventów.

Zwodowany we wrześniu 2011, FREESTYLE, wyruszy wkrótce w sześciomiesięczną podróż wraz z jej właścicielami. Ich marzeniem jest zwiedzenie wybrzeży Chorwacji, Czarnogóry, Grecji i Turcji.

źródło: PR Sunreef Yachts

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Sunreef Yachts na Adriatyku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora