Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowe oddziały Noble Banku PDF Drukuj Email
12.07.2012.

Noble Bank, rozszerzył swoją sieć o 2 nowe, prestiżowe lokalizacje. Pierwszy z nowych oddziałów otworzył się we wrocławskim Sky Tower, najwyższym w Polsce, luksusowym kompleksie apartamentowo-biurowym.  Do nowo otwartej lokalizacji we Wrocławiu, w najbliższych tygodniach dołączy także oddział banku w Gdyni. Tym samym, sieć Noble Banku liczyć będzie w sumie 19 lokalizacji i obejmie 11 z największych polskich miast.

Nowe lokalizacje – odpowiedź na rozwój rynku private banking

Dwie nowe lokalizacje we Wrocławiu i Gdyni to kolejne, po Szczecinie i Bielsku-Białej, otworzone w tym roku oddziały Noble Banku. Obydwa oddziały uruchamiane są w regionach, gdzie istniała już jedna placówka – decyzja o ich otwarciu jest odpowiedzią na dynamiczny wzrost zainteresowania usługami private banking. Sieć Noble Banku to nieliczna w Polsce, tworzona z myślą o obsłudze najzamożniejszych Klientów i dedykowana standardowi private banking, struktura o ogólnopolskim zasięgu. Wliczając nowe lokalizacje, Bank dysponować będzie siecią 19 oddziałów w 11 z największych miast Polski, w tym: w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi i Lublinie, Szczecinie i Bielsku-Białej.
„W ostatnich latach nieustannie obserwujemy wzrost zainteresowania Klientów ofertą private banking. Świadczy to z pewnością o wzroście świadomości polskich inwestorów, ale także – wzroście ich oczekiwań wobec banków. W aktualnej sytuacji rynkowej, której towarzyszy brak stabilności, a coraz częściej także obawy przed ryzykiem inflacyjnym, inwestorzy szukają nowych, indywidualnie dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań finansowych – takich, które pozwolą im zabezpieczyć majątek, osiągnąć optymalny możliwy w danym momencie zysk, zdywersyfikować inwestycje” – mówi Łukasz Nowakowski, Dyrektor Sprzedaży Noble Bank.
„Najzamożniejsi Polacy, wśród których wciąż przeważającą większość stanowią prywatni przedsiębiorcy, bardzo wysoko cenią swój czas i poczucie bezpieczeństwa – private banking odpowiada na te potrzeby, oferując im doradztwo najwyższej klasy bankierów, bardzo indywidualne podejście, a przede wszystkim – kompleksowe spojrzenie na zarządzanie ich prywatnym i firmowym majątkiem oraz rozwiązania znacznie wyprzedzające rynek. Ciekawym trendem jest na pewno rosnące zapotrzebowanie na ten standard usług także poza Warszawą. Kolejne lokalizacje, w których otwieramy dedykowane oddziały Noble Banku, są zawsze odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów” – dodaje Łukasz Nowakowski.

Ekskluzywne rozwiązania Noble Concierge dla mieszkańców Sky Tower

Z myślą o inwestycji Sky Tower - oprócz klasycznego oddziału Banku, który otworzył się w części publicznej galerii - Bank przygotował także, wspólnie z Noble Concierge, specjalny pakiet dla mieszkańców apartamentów. Noble Concierge to usługi dostępne standardowo dla wybranych Klientów Noble Banku – z uwagi na wyjątkowy prestiż inwestycji, tym razem zostaną wyjątkowo udostępnione także mieszkańcom wrocławskiego drapacza chmur.
 
Czym jest prawdziwy luksus w życiu codziennym? Bez wątpienia dla wielu zamożnych, zajętych osób, luksusem i wielką wartością jest ich prywatny czas - możliwość przeżycia wyjątkowych chwil, spełnienia marzeń, realizacji pasji, podarowania sobie i najbliższym czegoś szczególnego. Z myślą o takich właśnie chwilach powstał program Concierge, dedykowany najbardziej wymagającym klientom. Noble Concierge to zespół specjalistów, którzy pracują przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a ich głównym zadaniem jest pomoc w zaspokojeniu nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb klientów. To znacznie więcej niż najlepszy osobisty asystent – to elitarny klub, którego członkowie mają dostęp do miejsc, wydarzeń, przeżyć i zakupów, pozornie nieosiągalnych.

Wszyscy nabywcy apartamentów mieszących się w Sky Tower automatycznie otrzymają dostęp do takiej właśnie usługi - wyjątkową kartę Noble Concierge. Co więcej, na początku 2013 roku do dyspozycji mieszkańców Sky Tower oddana zostanie pierwsza w Polsce luksusowa recepcja Noble Concierge stworzona na terenie apartamentowca. Dzięki jednemu numerowi telefonu, będą mogli zarezerwować stolik w restauracji lub klubie, zamówić taksówkę, umówić wizytę u krawca, ale też – korzystając z doświadczenia i kontaktów 30-osobowego warszawskiego zespołu - zlecić znacznie bardziej wyrafinowane zadania, np. organizację wakacji, zdobycie nietypowych prezentów, organizację wyjątkowych spotkań-niespodzianek.

Źródło: Getin Noble Bank S.A.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowe oddziały Noble Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora