Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowa strona Noble Concierge PDF Drukuj Email
26.07.2012.

Jedna z najbardziej znanych w Polsce firm świadczących usługi typu concierge właśnie obchodzi swoje 5 urodziny. Z tej okazji powstała nowa strona internetowa, która ma być platformą informacyjną dla klientów Noble Concierge, programie partnerskim i aktualnych ofertach, a jednocześnie miejscem w sieci dla ludzi ceniących sobie wyrafinowany styl życia.

„Naszym celem było połączenie eleganckiego i nowoczesnego designu z maksymalną użytecznością dla czytelników serwisu - obecnych i przyszłych klientów Noble Concierge.” – mówi Jakub Sotowicz, kierownik projektu w spółce.

„Udało nam się pogodzić wizerunkową stronę główną serwisu z ergonomiczną ikonograficzną nawigacją, mozaikową prezentacją treści i łatwym dostępem do wszystkich części strony”- dodaje. W jej budowaniu wzięte zostały pod uwagę również potrzeby partnerów, którzy obecnie mogą posługiwać się swoistymi wizytówkami – podstronami, które stanowią indywidualną prezentację każdego z nich. Wyeksponowane zostały korzyści dla klientów. Z poziomu strony internetowej mają oni dostęp zarówno do stałych przywilejów, jak i najnowszych ofert specjalnych proponowanych przez Noble Concierge i sieć partnerską.


Większość treści zamieszczanych na stronie to artykuły merytoryczne i ciekawostki, polecane wydarzenia, miejsca, propozycje wyjazdów i pomysły, które mają stanowić inspirację dla każdego czytelnika. Klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantami, poprzez specjalny formularz. Zespół czuwa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i gotowy jest reagować na wszelkie zapytania w myśl hasła widocznego na stronie głównej: „Co dziś możemy dla Ciebie zrobić?”.

źródło: Noble Bank

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowa strona Noble Concierge ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora