Zur Navigation | Zum Inhalt
Usprawnienia karty "Korzyści i Przywileje" PDF Drukuj Email
05.08.2012.

Kartę „Korzyści i Przywileje” stworzono z myślą o najbardziej wymagających klientach banku. Od lipca dostępna jest nowa odsłona Karty z m.in. 10% rabatem na zakup nowych samochodów firmy Audi w dedykowanych salonach.

Różnorodność oferty to podstawa - mówi Tomasza Daniun dyrektor w Biurze ds. Rozwoju Segmentów Klientów Indywidualnych Citi Handlowy. Chcemy wspierać  naszych klientów na różnych płaszczyznach i  zaspokajać ich liczne potrzeby. W związku z tym aktywnie poszukujemy nowych partnerów. Już teraz nasza oferta korzyści pozafinansowych jest bardzo szeroka: program A La Carte, współpraca z DESA Unicum i Harvard Business Review, rabaty na ekskluzywne  marki odzieżowe. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać.

Karta „Korzyści i Przywileje” została wprowadzona w drugiej połowie 2011 r. Od lipca bieżącego roku, posiadacze karty „Korzyści i Przywileje” Citigold Select mogą skorzystać ze specjalnej oferty  10 % zniżki na nowe samochody w salonach Audi na terenie całej Polski. Wśród nowych  benefitów dla klientów wprowadzonych w 2012 roku znajdują się także rabaty na ekskluzywne kolekcje projektantów Macieja Zienia oraz Tomasza Ossolińskiego, a także rozszerzona oferta w programie A La Carte. Od niedawna posiadacze Karty mogą korzystać z Executive Lounge na lotnisku w Gdańsku, a już niedługo salony te będą dostępne na kolejnym  lotnisku w Polsce. Zmienia się również liczba bezpłatnych wejść: od początku września klientom dysponującym złotą kartę (Citigold)  przysługuje 1 bezpłatne wejście w miesiącu, natomiast posiadaczom karty czarnej (Citigold Select) dwa bezpłatne wejścia w miesiącu lub jedno z osobą towarzyszącą.

Kartę „Korzyści i Przywileje” mogą otrzymać klienci Citigold oraz Citigold Select. Jej posiadanie wiąże się m.in. z takimi przywilejami jak:
- bilety na telefon (rezerwacja biletów na prestiżowe imprezy rozrywkowe i kulturalne),
- program A La Carte (atrakcyjne zniżki w 150 najlepszych restauracjach w Polsce),
- profesjonalne doradztwo podatkowe w niezależnej od banku firmie konsultingowej,
- zaproszenia na zamknięte spotkania kulturalne i ekonomiczne,
- wsparcie Osobistego Opiekuna Citigold w każdej sprawie związanej z usługami banku,
- propozycje DESA Unicum dla koneserów sztuki, m.in. spotkania z ekspertami ds. rynku sztuki oraz zniżka na wybrane usługi.
- zniżki w ofercie Harvard Business Review Polska (do 30 %)

źródło: Citi Handlowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Usprawnienia karty "Korzyści i Przy... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora