Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowe fundusze w BNP Paribas Banku PDF Drukuj Email
18.10.2012.

BNP Paribas Bank Polska SA oraz KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. rozpoczęły współpracę w zakresie dystrybucji funduszy inwestycyjnych KBC Parasol FIO, KBC GAMMA SFIO, KBC DELTA SFIO i KBC BETA SFIO.W ofercie Bankowości Prywatnej BNP Paribas Banku znajdzie się najbardziej wszechstronny produkt KBC TFI w kategorii funduszy otwartych KBC Parasol FIO, w którym inwestorzy mogą korzystać z dziewięciu strategii o różnorodnym potencjale zysku i poziomie ryzyka.

Klienci zyskają ponadto dostęp do trzech specjalistycznych funduszy inwestycyjnych otwartych: KBC GAMMA SFIO, KBC DELTA SFIO, KBC BETA SFIO. Pierwszy z nich - KBC GAMMA SFIO to fundusz płynnościowy z ponad 10-letnią historią, cieszący się uznaniem fachowców. KBC DELTA SFIO to fundusz skarbowych obligacji polskich, skierowany do inwestorów, którzy poszukują skutecznego narzędzia do bezpiecznego lokowania swoich nadwyżek finansowych oraz oczekują stóp zwrotu nieco wyższych niż na produktach rynku pieniężnego. Trzeci z oferowanych funduszy - KBC BETA SFIO to fundusz o charakterze akcyjnym. Produkt ten może zainteresować inwestorów długoterminowych oczekujących ponadprzeciętnych zysków z inwestycji, ale jednocześnie akceptujących wysoki poziom ryzyka.

Fundusze KBC TFI zostały włączone do oferty doradztwa inwestycyjnego Bankowości Prywatnej BNP Paribas Banku, a także znalazły się w portfelach modelowych przygotowywanych przez TFI BNP Paribas Polska dla tego segmentu klientów.

Oferta doradztwa inwestycyjnego BNP Paribas Banku kierowna jest do osób zainteresowanych aktywnym uczestnictwem w zarządzaniu swoimi aktywami, pragnących samodzielnie podejmować decyzje inwestycyjne przy wykorzystaniu rekomendacji licencjonowanych doradców inwestycyjnych wyjaśnia Joanna Szewczyk, zastępca dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej w BNP Paribas Banku. - Eksperci z naszego Biura Maklerskiego regularnie informują o możliwościach inwestycyjnych zaś klient decyduje o ich realizacji. Natomiast klientom, którzy chcą w pełni delegować zarządzanie swoimi aktywami, proponujemy portfele modelowe lub portfele indywidualne. Cieszymy się z możliwości roszerzenia naszej oferty o fundusze KBC TFI, szczególnie cenione i wykorzystywane przez klientów instytucjonalnych do efektywnego zarządzania nadwyżkami finansowymi. Dzięki temu nasi klieci mają dostęp do szerszej gamy produktów inwestycyjnych o zróżnicownym poziomie ryzyka.

BNP Paribas Bank to dla nas ważny partner, nie tylko ze względu na znaną i wiarygodną markę z wieloletnią tradycją, ale również ze względu na jego doskonałą umiejętność współpracy z biznesem, co potwierdza triumfując już po raz drugi w rankingu miesięcznika Forbes mówi Paweł Niemiec, członek zarządu KBC TFI. Dzięki bliskiej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować klientom Bankowości Prywatnej perfekcyjną obsługę i fachowe zarządzanie powierzonymi środkami. Nawiązanie współpracy z BNP Paribas to także możliwość dotarcia z najlepszymi produktami KBC TFI do elitarnego grona klientów najzamożniejszych banku.

Bankowość Prywatna w BNP Paribas Banku skupia się na obsłudze klientów dysponujących aktywami od 600 tys. złotych. Centra Bankowości Prywatnej znajdują się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Wkrótce planowane jest otwarcie kolejnego w Łodzi. Ponadto klienci Bankowości Prywatnej mają możliwość spotkania z doradcami banku w dowolnej lokalizacji.

źródło: BNP Paribas Bank Polska SA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowe fundusze w BNP Paribas Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora